Stery do ati 2400 hd do laptopa pod wistę home

(Tomek7777) #1

witam wszystich potrzebuje strrowniki do ati radeon HD 2400 na laptop pod wistę i skąd wziąść bibloteki directx 10 na vistę jak uaktualnic je bilbliooteki directx 10. proszę o pomoc jakies lonki do sterów na grafę poszę i do directx 10 też pozdrawiam :frowning: :frowning:

(MarS) #2

Strona internetowa producenta laptopa

Są wbudowane, nie trzeba niczego pobierać. W zależności od tego czy grafika wykorzystuje DirectX 9 lub 10 - włączany jest aktualny tryb

(adam749) #3

Stery pod Vistę 32bit.

PS wszystko na stronie producenta jest :stuck_out_tongue: .

(Ciupa Michal) #4

tomek7777 ,

podaj model laptopa :slight_smile:

nie sądzisz ze to są sterowniki do PC?

A on potrzebuje od laptopa

(adam749) #5

Chyba nieważne jest czy do lapka czy do PCta. Ważne jest pod jaką karte. Zresztą ściągnąć i sobaczyć nie szkodzi :stuck_out_tongue: .

(Tomek7777) #6

model laptopa LG E50 -na stronie proucenta wczesniej patrzyłem przed wejscie na forum , ale nic nie znalazłem ,pozdrawiam i dzięki za odzew

W dniu 25.06.2008 , o godzinie 22:12 został dopisany post przez tomek7777

model laptopa LG E50 -na stronie proucenta wczesniej patrzyłem przed wejscie na forum , ale nic nie znalazłem ,pozdrawiam i dzięki za odzew

(Ciupa Michal) #7

:x

no ważne, bo w lapkach są mobilne HD2400 a nie zwykłe jak w stacjonarnych :roll:

tomek7777

LG E50 czy LG E500?

podaj dokładnie model

(Damian30) #8

Mi tez sie wydaje że czy laptop czy pc to w sterach nie ma różnicy.

(Tomek7777) #9

popatrzyłem teraz model E-50 a config E-500 niewiem który to a czym się różbnią

(Ciupa Michal) #10

EDIT:

Znalazłem stery do twojego lapka :slight_smile: (jest tylko jeden model z HD2400, twój laptop to LG E500-J-APCAY) :slight_smile:

wejdź na tę stronę

http://pl.lge.com/products/mobile/mobil ... 00-J-APCAY

następnie Produkt>Notebook

Seria> E500-J&ED500-J/E500-K&ED500-K

System Operacyjny>Windows Vista

naciśnij Szukaj

jeśli wyskoczy ci okienko do pobrania plik main to naciśnij anuluj i jeszcze raz na szukaj

wtedy pierwszy sterownika liście będzie [Video/Vista] LG Notebook ATI Video Driver Ver 8.432.0.0 wtedy kliknij na to (prawdopodobnie znowu ci wyskoczy okienko do pobrania pliku main, znowu anuluj, i kliknij jeszcze raz na ATI Video Driver) wtedy zjedź na dół i kliknij na ATI.zip no i zacznij ściągać

Powodzenia :slight_smile:

PS. Nie dostałeś sterowników do lapka na płycie CD?

(Tomek7777) #11

dostałem z lapkiem stety ale chciałem uaktualnic atez jakieo miesiąca są?sciągnąlem ten plik ati zip :smiley:

W dniu 26.06.2008 , o godzinie 18:16 został dopisany post przez tomek7777

ok dzieki wszystim za pomoc temat do zamknięcia pozdrawiam