Stery do dźwieku

szukam sterowników do karty dzwiekowej(zintegrowanej)[a]Inetl® 82801BA/BAM AC’97[/a] (jak to mozliwe) bo nie wiem czy do karty zintegrowanej mozna jakies inne stery dac! :lol:

Jak zintegrowanej to powinny być na CD ze sterownikami do płyty głównej :?

ale

  1. nie mam tej plyty

  2. mam zainstalowane ale szukam jakis nowszych(lepszych)

skoro tak to moze sprubuj tych sterownikow

http://www.realtek.com.tw/downloads/dla … tware=True

ale te stare odinstalowac?? a moze lepiej nie bo jak te nie sa do mojej karty…

najlepij zostawic skoro wszystko gra

czyli co zrobic??odnistalowac stare i zainstalowac nowe?? czy jak

jak juz na sile chcesz je uaktualnic to wpisz w google firme od sterow -> pewnie to realteki zgodne z AC97 :stuck_out_tongue:

Może tu znajdują się jakieś wskazówki :wink:

To jest pod linuxa, jezeli K@PSeL ma linucha to mu sie przyda, ale z tego co czytalem jego postow to nawet zainstalowac by go nie umial :stuck_out_tongue:

Raczej to co dal husar: http://www.realtek.com.tw/downloads/dla … tware=True bedzie dobre…

Witam!

Podpowiem ci,co ja wykonałem w związku z wymianą sterowników do karty dźwiękowej.

Otóż również mam zintegrowaną kartę dźwiękową z płytą główną.Karta to:

AC’97Realtek.

Wszedłem na stronę producenta płyty głównej,w moim przypadku jest to strona Gigagyte.Kliknąłem na powyższej stronie:Pomoc i płyty główne.

Otworzyło się okno skanowania płyty głównej i urządzeń znajdujących się i zintegrowanych na płycie.Po zeskanowaniu pokazało się okno z najnowszymi sterownikami do K.dżwiękowej i najnowszym kontrolerem zarządzania systemem.Kliknąłem na install i rozpoczęła się instalacja.

Sterowników starych znajdujących się na płycie nie odinstalowywałem,wszystko usunie nowy instalator.

Spróbuj poszukać u siebie na stronie producenta płyty głównej dostępu do nowszych sterowników.

WIN.XP.SP2.

C-Media AC’97 Audio mam to coś na płycie głównej Asrock cały czas choziło aż do dzisiejszego dnia :cry: zrobiłem formata i nieumie zainstalować sterowników do dzwięku :frowning: jak instaluje wiesza sie na samym końcu i lipa jush nic nie idzie zrobić szukałem nawet sterowników w sieci znalazłem lecz on dalej robi to samo POMOCY zrobiłem już 6 formatów i dalej to samo cały czas chodziło PROSZE O POMOC dlatego ze prowadze dyskoteki i musze mieć dzwięk POMOCY jak cos dopisze na maila POZDRAWIAM wszystkich w SIECI

Krzysiek 123 to podaj dokladna nazwe twojej plyty glownej