Stery do GeForce 7300

Witam zapewne zaraz ktoś powie tak ten temat już był. Owszem był lecz ja ma podobny ale inny problem od tamtego. Polega on na tym ze przy instalacji sterowników do mojej nVidia 7300 komputer się zawiesza tzn. restartuje. Reinstalowałem winde wgrałem stery programem drive checker i śmigało lecz problem pojawił się znów prz drugim odpaleniu kompa. Przy starej windzie wyskakiwał mi blue screen z błędem nv4_disp. Próbowałem robić jak to radzili inni z tego tematu (bez grzebania w biosie nie jestem pewny czy by to pomogło jak nie zepsuło) nvidia-geforce-7300-t285846.html lecz bez skutku. Mój sprzet

Windows : Microsoft Windows XP Professional, Version 5.1.2600 Dodatek Service Pack 3

Memory (RAM): 1024 MB

CPU Info : Intel® Core2 CPU 4300 @ 1.80GHz

CPU Speed : 1805,6 MHz

Sound Card : Creative SoundBlaster Audigy LS

Display Adapters : | RDPDD Chained DD

Screen Resolution : 640 X 480 - 32 bit (dlatego tak mały bo nie mogę bez sterów ustawić lepszej)

Network : Network Present

Network Adapters : Realtek RTL8169/8110 Family Gigabit Ethernet NIC - Sterownik miniport Harmonogramu pakietów

CD / DVD Drives : E: HL-DT-STDVDRAM GH20NS15

USB Controllers : 5 host controllers.

Manufacturer : Award Software International, Inc.

Product Make : 945GZM-S2

BIOS Info : AT/AT COMPATIBLE | 03/13/07 | GBT - 42302e31

Motherboard : Gigabyte Technology Co., Ltd. 945GZM-S2

Direct 9.0c

P.S sory za za bardzo dokladny opis ale lepiej wiecej niz mniej :smiley:

Proszę o mądre wypowiedzi i z góry dzięki

A próbował kolega zainstalować ręcznie(przez menadżer urządzenie) a nie plik exe ? kiedyś u kolegi było podobnie i pomogło. Niestety po jakimś czasie to samo (grafa siadała-wgranie nowego biosu też nic nie dało).

zrobiłem jak powiedziałeś fakt grafa zainstalowana lecz problem nie zniknął. Cały czas jade na awaryjnym bo z zainstalowanął grafą nie mogę wbić normalnie tak jak już napisałem komp się resetuje a monitor miga nie mając obrazu

Dodane 24.06.2010 (Cz) 16:26

Dodam jeszcze tylko, że tu jest opisany ten sam problem lecz bez rozwiązania http://forum.pcformat.pl/thread-175275-page-1.html