Stery do GF260 GTX do OC

Jakie sterowniki do GeForce GTX 260 core 216 polecacie przy podkręcaniu?? Bo mi te najnowsze i troche starsze zawsze wywala (czasem nawet mam BSOD’a). Podkręcam programem EVGA Precision.

zobacz na tych jak będzie się podkręcać,

ale ważniejsze od sterowników jest chłodzenie !!

temp ok 60 st, 65% z wiatraczka. Problem w tym że nawet na minimalnym oc stery sie wywalają (artefaktów w grach nie ma ani nic) tylko po prostu komp sie zacina i sterownik ekranu nv4_dspl (czy jakos tak) zostaje wywalony :confused:

:? to już raczej powoduje zbyt słabe zasilanie, zasilacz nie jest w stanie dać odpowiedniego napięcia karcie graficznej po podkręceniu, nawet minimalnym.

Mam zasilacz 600 W , nie ma takiej możliwości.

Zmień sterowniki na te które miałeś dobre a tak BTW nie szkoda ci marnować potencjału w WIN XP ?? zainstaluj sobie win viste albo win 7 =]

Problem w tym, że na każdych sterach (było tego już z 5 edycji wstecz) coś sie dzieje. A tak w ogóle, to jaki potencjał masz na myśli?? :?: :?:

Chodzi mi że twój sprzęt się marnuje pod Xp niewykorzystuje w pełni swojej mocy. Podam ci to na moim przykładzie np przy grze FAR CRY 2 przy win xp ( detale na max z vsync itd bez AA mam 32 fps średnio) a na Windows 7 przy detalach na MAX ( DX 10 ) Vsync itd bez AA mam 44 fps ) to samo tyczy się innych gier jak np FUEL przy rozdziałce 1440*900 wszystko na MAX z AA i AF pod XP mam średnio tak 26 -45 fps a przy win 7 mam 40-75 fps jest różnica ? =] . W innych nowych grach efekt będzie podobny

No mam zamiar przesiąść sie na Win 7 64 bit :slight_smile: