Stery do płyty głównej... Gdzie?

(Rychupeja1) #1

Otóż mam takie pytanie ponad rok temu dałem kompa do naprawy żeby mi kompa sformatował i zainstalował nowy system noi znalazłem taki folder:

ef811960b6d9e49f.jpg

teraz mam zamiar sformatowac i znowu zainstalować nowy system i mam takie jedno pytanie czy w tym folderzą są może sterowniki ?

(głównie potrzrebuje stery do płyty głównej bo reszte już mam) Więc jak by tam nie było to pomoże ktoś podac jakiś link ?

Moja płyta główna to:

5dfe59a455a5705b.jpg

d2238303a099794e.jpg

Był bym bardzo wdzięczny za pomoc.

(Cosik Ktosik) #2

Dałeś nam linki do strony głównej fotosika, a nie swoich zdjęć.

PS Model płyty głównej odczytasz także Everestem Ultimate (w programie komputer->podsumowanie).

(Rychupeja1) #3

to wystarczy:

c1ac9bb745c58b2cm.jpg

W dniu 06.07.2008 , o godzinie 18:10 został dopisany post przez rychu-27

i co tych zdjęci na górze totaki maja oryginalny rozmiar

W dniu 06.07.2008 , o godzinie 18:15 został dopisany post przez rychu-27

Domyśliłem się że tu ale niestety nie wiem co mam pobrać

(Cosik Ktosik) #4

Jeżeli dobrze odczytałem to Masz P5VDC-TVM (mam małe problemy z fotosikiem), a więc zobacz to:

viewtopic.php?t=154909

(Rychupeja1) #5

omg aż 4 linki daradzisz cos ?? Ja jestem w tym dosyć zielony niestety

W dniu 06.07.2008 , o godzinie 19:16 został dopisany post przez rychu-27

ten link mi pasuje tylko nie wiem co pobrać za bardzo

(Cosik Ktosik) #6

Spróbuj tych: http://support.asus.com/download/downlo ... 5V-VM%20DH

Instalujesz ATK, LAN, VGA, AUDIO, Wireless (wybieraj pod kątem swojego systemu operacyjnego i tylko najnowsze sterowniki).

(Rychupeja1) #7

Mam takie jeszcze jedno pytanie czy te stery są do wszystkiego(karty sieciowej, graficznej it.) czy jak ?

Bym zapomniał i czy na tej stronce co podałeś "ATK" są to stery do płyty głównej ?

(Cosik Ktosik) #8

Tam jest wszystko, co Masz zainstalowane na płycie głównej.

Jeżeli używasz oddzielnej karty graficznej, to musisz wejść na stronę jej producenta.

(Rychupeja1) #9

a jeśli mam oddzielna to jak to sprawdze

W dniu 06.07.2008 , o godzinie 22:15 został dopisany post przez rychu-27

I bardzo dzięki Ci, jakby jeszcze cos było nie tak to napisze.

(Cosik Ktosik) #10

Ściągnij Everest Ultimate i zajrzyj w programie do komputer->podsumowanie->ekran. Napisz co tam zostało podane, to zobaczymy jakie potrzebujesz sterowniki.

(Rychupeja1) #11

Dałem chyba te najważniejsze do których potrzeba sterowniki więc jak byś mógł:

e7a9f53dd0992dcf.jpg

(Cosik Ktosik) #12

Mam ogromne problemy z fotosikiem, możesz umieścić ten obraz tutaj: http://img180.imageshack.us/

(Rychupeja1) #13

beztytuujjjjjjjjjjjjjjjbu8.th.jpg

(Cosik Ktosik) #14

Masz zintegrowaną, więc stery te od asusa (na stronce VGA).

(Rychupeja1) #15

a jeśli chodzi o dziwiękową i sieciową to jak to wygląda ?

(Cosik Ktosik) #16

Zapewne też (dźwiękową i sieciową widziałem w tym zestawie). Zainstaluj wszystko ze stronki, jak coś nie będzie chodziło, to będziemy szukać dla nich sterowników.

(Rychupeja1) #17

nie wiem czy zakładac nowy temat czy może ktos odpowie otóż myślałem że jak sformatuje kompa i zainstaluje nowy system to tego problemu nie będzie a ten problem to: chce wyłaczyć kompa dam wyłącz i komp wyłącza się w jakies niecałe 10 sekund (to dosyć dziwne) zostawił bym to w spokoju ale praktycznie nic mi sie nie zapisuje po ponownym uruchomieniu kompa. NIC W STYLU VIRUSÓW NIE MAM.

PS. Wszystkie sterowniki dziaja dzięki Cosik_Ktosik