Stery do płyty głównej... Gdzie?

Otóż mam takie pytanie ponad rok temu dałem kompa do naprawy żeby mi kompa sformatował i zainstalował nowy system noi znalazłem taki folder:

ef811960b6d9e49f.jpg

teraz mam zamiar sformatowac i znowu zainstalować nowy system i mam takie jedno pytanie czy w tym folderzą są może sterowniki ?

(głównie potrzrebuje stery do płyty głównej bo reszte już mam) Więc jak by tam nie było to pomoże ktoś podac jakiś link ?

Moja płyta główna to:

5dfe59a455a5705b.jpg

d2238303a099794e.jpg

Był bym bardzo wdzięczny za pomoc.

Dałeś nam linki do strony głównej fotosika, a nie swoich zdjęć.

PS Model płyty głównej odczytasz także Everestem Ultimate (w programie komputer->podsumowanie).

to wystarczy:

c1ac9bb745c58b2cm.jpg

W dniu 06.07.2008 , o godzinie 18:10 został dopisany post przez rychu-27

i co tych zdjęci na górze totaki maja oryginalny rozmiar

W dniu 06.07.2008 , o godzinie 18:15 został dopisany post przez rychu-27

Domyśliłem się że tu ale niestety nie wiem co mam pobrać

Jeżeli dobrze odczytałem to Masz P5VDC-TVM (mam małe problemy z fotosikiem), a więc zobacz to:

viewtopic.php?t=154909

omg aż 4 linki daradzisz cos ?? Ja jestem w tym dosyć zielony niestety

W dniu 06.07.2008 , o godzinie 19:16 został dopisany post przez rychu-27

ten link mi pasuje tylko nie wiem co pobrać za bardzo

Spróbuj tych: http://support.asus.com/download/downlo … 5V-VM%20DH

Instalujesz ATK, LAN, VGA, AUDIO, Wireless (wybieraj pod kątem swojego systemu operacyjnego i tylko najnowsze sterowniki).

Mam takie jeszcze jedno pytanie czy te stery są do wszystkiego(karty sieciowej, graficznej it.) czy jak ?

Bym zapomniał i czy na tej stronce co podałeś “ATK” są to stery do płyty głównej ?

Tam jest wszystko, co Masz zainstalowane na płycie głównej.

Jeżeli używasz oddzielnej karty graficznej, to musisz wejść na stronę jej producenta.

a jeśli mam oddzielna to jak to sprawdze

W dniu 06.07.2008 , o godzinie 22:15 został dopisany post przez rychu-27

I bardzo dzięki Ci, jakby jeszcze cos było nie tak to napisze.

Ściągnij Everest Ultimate i zajrzyj w programie do komputer->podsumowanie->ekran. Napisz co tam zostało podane, to zobaczymy jakie potrzebujesz sterowniki.

Dałem chyba te najważniejsze do których potrzeba sterowniki więc jak byś mógł:

e7a9f53dd0992dcf.jpg

Mam ogromne problemy z fotosikiem, możesz umieścić ten obraz tutaj: http://img180.imageshack.us/

beztytuujjjjjjjjjjjjjjjbu8.th.jpg

Masz zintegrowaną, więc stery te od asusa (na stronce VGA).

a jeśli chodzi o dziwiękową i sieciową to jak to wygląda ?

Zapewne też (dźwiękową i sieciową widziałem w tym zestawie). Zainstaluj wszystko ze stronki, jak coś nie będzie chodziło, to będziemy szukać dla nich sterowników.

nie wiem czy zakładac nowy temat czy może ktos odpowie otóż myślałem że jak sformatuje kompa i zainstaluje nowy system to tego problemu nie będzie a ten problem to: chce wyłaczyć kompa dam wyłącz i komp wyłącza się w jakies niecałe 10 sekund (to dosyć dziwne) zostawił bym to w spokoju ale praktycznie nic mi sie nie zapisuje po ponownym uruchomieniu kompa. NIC W STYLU VIRUSÓW NIE MAM.

PS. Wszystkie sterowniki dziaja dzięki Cosik_Ktosik