Stery do radeona 9200 pod viste

Czy można gdzieś dostać sterowniki do radeona 9200 series pod viste bo na stronie ati nie ma takowych. Jeśli nie ma takich to czy można je zastąpić innymi?

A sprawdzałeś czy stare sterowniki z xp działają?? Jeśli tak to może być powód dlaczego nei ma ich na stronie producenta.

Mi wiele sterowników do urządzeń pasowało od xp.

Nie ma sterowników pod Vistę, bo system ten korzysta ze specjalnego modelu WDM (chyba tak się to nazywa), który wymaga sprzętowej obsługi DirectX 9, a 9200 obsługuje sprzętowo 8.1. Dlatego na stronie ATI sterowniki pod Vistę zaczynają się od modelu 9500 (sprzętowa obsługa DirectX 9). Pozostają te instalowane wraz z systemem. Te pod XP nie dadzą się zainstalować (próbowałem kiedyś). Bez sprzętowego wsparcia DirectX 9 i obsługi Shader Model 2.0 (9200 ma bodajże 1.4) nie uruchomi się Aero.

Szkoda , bardzo chciałem zobaczyć aero na swoim kompie, bo jeszcze nigdy nie miałem z nim styczności.

sprubuj jeszcze raz zainstalowac stery z XP tylko zanim wlaczysz instalke kliknij na nia prawym klawiszem—> wlasciwosci---->zgodnosc i ustaw ,zgodnosc z XP’’ potem zastosuj i wlacz instalke od sterow.

Ja z tym Radkiem to nawet bym się nie rozpędzał na Vistę … Wg. mnie nawet mój jest za słaby … A gdzie 9200 … Nie mam sensu …