Stinger 10.1.0.1529 po scanowaniu mało miejsca na C

Witam. Otóż mam taki problem, mianowicie pobrałem skaner Stinger z tej o to strony http://www.dobreprogramy.pl/Stinger,Pro … 11936.html, odpaliłem i zaczęło mi skanowac dysk “C”, po jakiś 30 sekundach, zorjentowałem sie , że im dłużej on skanuje tym corazj mniej pamięci mam na dysku “C”, z 17 Gb stało się 5,26 Gb, zatrzymałem program, usunąłem zbędne pliki CCleaner, ale po wykonaniu tej czynności skasowalo sie tylko 170 mb. Z resetowałem komputer z myślą że to coś pomoże, ale nic nadal to samo. bardzo proszę żeby mi ktoś pomógł, bo sam nie dam rady. Z góry dziękuje

Sprawdż tak

nacisnij start->komputer->prawa mysz na dysku C->właściwości->oczyść dysk->oczyśc pliki systemowe

zjebcik , Zmień tytuł, by był związany z problemem, korzystając z przycisku EDYTUJ.

Zapoznaj się z TYMI informacjami.

Nic nie dalo ;/ to oczyszcanie

Witaj-chcesz powiedzieć,że program Stinger zjadł Tobie prawie 12Gb dysku?

zobacz tak wejdz w dysk C sprawdz czy jest folder o takiej pojemności ,tylko nie ruszaj folderu windows

moim zdaniem to bedzie to bo w tych godzniach skanowania ogromnie mi wzrosły o te dwa pliki http://img200.imageshack.us/img200/8052/problemuy.jpg

Zobacz jeszcze tak panel sterowania->obcje folderów->widok->zaznacz pokaż ukryte pliki foldery ->ok i sprawdz czy jest taki plik

ze screena widać ze na dysku systemowym masz zajętego 7.6 GB to przeczy wszystkim twoim wcześniejszym opisom a na system to i tak nie jest dużo zajętego miejsca.

Hiberfil.sys jest to zrzut pamięci RAM w momencie hibernacji systemu (lub usypiania hybrydowego), pagefile.sys jest to plik stronicowania (wirtualny RAM)

to niczym nie przeczy tylko w tym czasie z tych plików każdy miał po około 1GB max 1,5 nagle zrobiło sie po tyle. Dla mnie to dziwne i akurat po skanie Stingerem sie powiększyly, a co do szukania tych plików nie znalazłem ;p

napisz ile masz fizycznej pamięci RAM ?

*****************************************

czyli 11,74GB zostało zapisane na tym dysku ! a twój screen pokazuje ze masz 7.6GB zajętego miejsca na dysku w tym system operacyjny ! to jednak twoje dane czemuś przeczą.

Pamięć RAM: 4GB

Ps. nie tylko te pliki przybrały na wadze, bylo ich więcej tylko teraz już ich chyba nie znajde, pokazałem te które przybrały najwiecej, jeszcze z tego co pomiątam, to pliki w NFS: Shift 2 Unleashed przybraly duzo, a nawet tego dnia nie instalowałem tej gry

te pliki co pokazałeś są w porządku, inne że ich już nie ma wiec i nie ma nad czym dyskutować bo nie wiemy dokładnie o czym.