ŚTK - problem z połaczeniem

(Malutki220) #1

Witam od paru godzin mam internet z Śtk. Co ok. godz. wyłącza sie i muszę zresetować komputer. Gdy wchodzę w panel sterowania i następnie w połączenia sieciowe to pisze ze jest wyłączone(jakby się samo wyłącza). Gdy chcę połączyć pisze ze wystąpił problem z połączeniem. Pomocy:D

(Lukaszk 89) #2

Zadzwoń do operatora sieci i zapytaj czy to nie wina leżąca po stronie ich serwerów...

(Malutki220) #3

jakies inne propozycje? bo szczerze watpie ze zazwyczajw takim samym odstepie czasu to sie zdaza a po resecie normalnie dziala:Da pozatym jak gadam z kumplem co ma internet tez z ŚTK to mu nic sie nie dzieje

(kazek31) #4

Albo ktoś coś zdalnie ci zainstalował na kompie jeżeli to są równe odstępy w przerwach możliwe że masz coś namieszane w harmonogramie zadań.

Bo wygląda tak jakby coś było z systemem który masz zainstalowany.

(Frog) #5

malutki220 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(Malutki220) #6

moze to byc cos z systemem bo nie mialem formata od 2 lat:/ a dopiero bede go robil za 2 albo 3 tygodnie:D czy moze byc to system jezeli tak dlugo nie bylo formata?

(Frog) #7

malutki220 , czekaj cierpliwie na odpowiedź.

Ponaglanie nic nie daje.

OT --> Kosz

(Lukaszk 89) #8

Więc spytaj się go co i jak ustawiał w systemie.Porównaj z nim.Jeśli jest tak samo a nie działa będziemy dalej myśleć.

(Malutki220) #9

sprawdziłem i nic:/ czy format pomoże?

(Malutki220) #10

jutro od kolegi pożyczam modem i zobaczę czy to wina modemu. trochę poszperalem ostatnio na internecie i było pare propozycji m.in. żeby zainstalować sp3 do Windowsa i sterowniki do modemu.

(Lukaszk 89) #11

No sterowniki to raczej się instaluje..:wink:

(Malutki220) #12

no niestety to nie wina modemu. modem mojego kolegi zachowuje sie identycznie jak moj co to moze oznaczac?

(Lukaszk 89) #13

Podaj logi z HJT'a i ComboFix'a : viewtopic.php?f=16&t=36654

(zmień temat-np. dodaj słowo "logi z HJT i CF").