StmClean.exe error

Witam.

Wczoraj próbowałem zainstalować modem ZTE 852 z płyty, którą otrzymałem od Orange (mój ISP). W pewnym momencie instalacja zawiesiła kompletnie system i potrzebny był restart komputera. Po ponownym uruchomieniu Windowsa wywaliło mi następujący błąd:

Screen

Błąd ten pokazuje się za każdym razem przy uruchomieniu systemu i choć nie odczułem jakichś negatywnych jego skutków, na dłuższą metę jest po prostu denerwujący, więc proszę o pomoc w pozbyciu się go.

Scrren:

Wejdź na stronę www modemu ( masz w instrukcji razem z hasłem i loginem) i sprawdź czy wszystko dobrze jest wpisane: konfiguracje, porty. etc.

Zainstalowałeś wszystkie stery z płyty CD dołączonej do modemu przed jego instalacją ? . Internet osiedlowy czy dialog, TP ?

POCZYAJ:

http://www.searchengines.pl/index.php?showtopic=87250

http://www.searchengines.pl/index.php?showtopic=23055

http://translate.googleusercontent.com/ … tV90tcO6Ow

http://www.google.pl/search?hl=pl&clien … =&gs_rfai=

Po nieudanych próbach instalacji modemu ZTE 852 usunąłem to co się pokazało w Dodaj/Usuń programy i katalogi z dysku C.

Obecnie używam modemu SpeedTouch 330, który spisuje się bardzo dobrze, lecz widocznie zostały jakieś pozostałości po tym ZTE skoro błąd ciągle występuje. Internet jak już wspominałem mam z Orange, a stery które były przyczyną crasha systemu były dołączone do modemu.

Dodane 29.08.2010 (N) 15:17

Ehh, gdzie ja mam głowę? Wszedłem w pierwszy link który podałeś i oględnie przeglądając topic zauważyłem gdzieś magiczne słowo Autorun - pierwsza myśl: msconfig -> Uruchamianie, no i oczywiście na pierwszej pozycji C:\Windows\StmClean.exe. Odznaczone i problem nie występuje.

Do usuwania programów zawsze używaj Revo z opcją zaawansowane - usuwa program lub inny element łącznie z czyszczeniem rejestru i plików/folderów w kompie. Polecam także po usunięciu CCleaner.

Poszukaj odpowiednich sterowników- jesli sie nie da idz do orange by dostarczyli Ci odpowiednie stery do dokladnie tego typu modemu i rodzaju połączenia internetowego .

Poczytaj dokładnie w/w linki- to naprawdę pomoże , otwórz stronę www. modemu i sprawdź wszystko zgodnie z instrukcja i właściwościami (numery portów, brama IP , ustawienia zapory- możesz dodać połączenie dla FTP) internetu od Orange .