Stojąca praca - wskazówki

Od niedawna pracuje w centrum handlowym w jednym ze sklepów. Pracuje od 9 do 21. Mam pytania co mam jeść w czasie pracy, aby czuć się dobrze, co jeść na śniadanie przed pracą?

Wcześniej, gdy byłem na 2dniowym okresie próbnym w innym sklepie bolały mnie plecy (dokładnie ich dolna część) teraz już plecy nie bolą, ale za to nogi odczuwają to, że cały czas stoję, najbardziej w okolicach kolan, może ten ból nie jest nie do wytrzymania, ale jest trochę nieprzyjemny, da się temu jakoś zaradzić?

Gdy wstaję rano po przepracowanym wcześniejszym dniu “jest mi niedobrze” (mdli mnie) dopiero jak coś zjem przechodzi powoli, z tym też da się coś zrobić?

może jesteś typem który nie powinien pracować :smiley: znajdź sobie bogatą żonę i ■■■■■ź w stołek

a tak serio, kup sobie na pewno witaminy i magnez+potas, może jakiś Altrostop na stawy, jedz raczej normalnie, możesz sobie życie jakąś czekoladą umilić (magnez).

ja bym tak robił

Mam nadzieję że nie śmiejesz się z mojego ppoprzedniego postu :slight_smile:

Radziłbym ci sprawdzić czy masz predyspozycje do takiej pracy (ja np. nie mam) - badania u lekarza to podstawa. Zainwestować w bardzo wygodne i zdrowe obuwie. Często ruszać palcami stóp, Zmieniac pozycje, stawać na krawędziach.

Polecam pomidory - na wszelkie dolegliwości (podobne do twoich) stosuję dwa litry soku pomidorowego ze świerzych pomidorów dziennie przez około dwa miesiące. Rano pieczywko (4 -5 bułeczek z wędlinką i lub serkiem) i herbaty owocowe.

Musisz się wysypiać! (nawet jeżeli okaże się że jak nie pracujesz to śpisz, kładź się o 22:00) - jak dolegliwości ci przejdą to będziesz mógł spać krócej.