Stop: 0x0000007b w Fujitsu siemens amilo pro 3515

Witam,

Po instalacji windowsa xp na fujitsu siemens amilo pro 3515, przy pierwszym uruchomieniu wyskakuje mi na 1/3 sek bluescreen po czym komputer się wyłącza :

dsc00032m.th.jpg

(nie mało się namęczyłem żeby zrobić zdjęcie,całe szczęście mam k800i z best pic :smiley: ). Z tego co wyczytałem te błędy mogą pojawić się m.in przy wymianie płyty głównej,gdy sprzęt się gryzie itd, ale to wszystko odpada ponieważ laptop normalnie działał,problemy zaczęły się po próbie przeinstalowania windowsa. Tak więc jedyną możliwością zostaje brak sterowników sata w moim windowsie, powstaje jednak pytanie skąd je wziąć ? I czy jest możliwość,żebym wrzucił je gdzieś do folderu w windowsie (mam możliwość dostępu do dysku laptopa,a cały windows został zainstalowany chyba poprawnie,problemy zaczęły sie dopiero w momencie pierwszego uruchomienia) , a nie od początku instalował winde ? Jako że cd-rom w tym lapku działa marnie i instalacja windowsa trwa ok 1h20min w porywach do 2h.

Za wszelką pomoc serdecznie dziękuje.

Wolvek , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978

stery do sata znajdziesz na stronie producenta lapka lub na stronie producenta kontrolera sata np intel matrix storage.