Straciłem dysk E! POMOZCIE:(

(_D_@_N_!_0_) #1

hej próbowałem zwiększyć miejsca na dysku C przez partition Magic 8.0.. i chciałem wziąść te miejscy z partycji (czyli dysku E) ponieważ miał 6GB wolnego.. chciałem tylko 500MB zmienić.. i gdy wszystko program zrobił gdy się zrestartował a potem drugi raz bo wyskoczyło okienko i po ponownym uruchomieniu komputera patrze a TU NIE MA DYSKU E! co robić??? ja tam mam ważne dane, błagam pomóżcie

(Neon1992) #2

Najprawdopodobniej, usunąłeś partycję E i jeżeli się to stało to niestety będzie problem z odzyskaniem tych danych.

(Gutek) #3

Zapoznaj się z regulaminem. Na forum używamy polskich znaczków (ę, ą, ś, ż, ź, ć, ń, ł, ó). Używając przycisku zmien.gif

(Agatonster) #4

_D_@_N_!_0_ ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(Madix071) #5

Dajesz na pulpicie nowy folder i zazywasz go "Dysk lokalny (E:)" zmień jego wygląd na wygląd dysku, i włóż go do mój kompter i juz masz. Jeżeli nieda sie dać na mój komputer to może to pozostać na pulpicie. I od tera masz bezpieczny i nie znikalny dysk e

(Neon1992) #6

Madix071 , co Ty gadasz za pierdoły...?

W ten sposób to on tylko utworzy folder, a miejsce i danych z partycji E nie odzyska wcale. Zastanów się.

(Cosik Ktosik) #7

Do naprawy/odzyskania partycji:

Testdisk

Instrukcja do testdiska po polsku

Instrukcja do Testdisk po angielsku

Druga instrukcja do tego programu po angielsku