Stracilem prawa do wszystkiego :( to juz po mnie :/

wiec tak sciagnolem sobie programik windows configuration (w98c) i wszystko w nim poustawialem przed bratem i zablkowoalem rejestr i rozne czesci menu start, w sumie nic sie nie da zrobic :slight_smile: no ale nie o to chodzi, zmienilem ostatnio haslo do tego programu i chytba jakis zrobilem blad bo nie dziala mi te haslo, tam bylo jedno okienko i jeszcze gwiazdki wyskakiwaly :confused: kazy moze sie pomylic :frowning: wiem, ze te haslo nie jest kodowane i w rejestrze mozna je latwo podejrzec, tyle ze jak wchodze na regedit to wyskakuje, ze admin zablkowal dostep :frowning: a przeciez ja jestem adminem :smiley: najgorsze jest to ze nie zrobilem kopii rejestru i juz mam chyba pojechane :frowning: mozecie jakos pomoc, aby obeszlo sie bez formata? mam windows 95 —ludzie ratujcie :stuck_out_tongue:

To jak chcesz wejść, skoro zablokowałeś rejestr ?

W 95 nie ma czegoś takiego jak w XP

Funkcję admina pełni program

Sprawdz hasło programem: Revelation 2.0.1.100

Witam

jeśli możesz podejżeć to hasło zamaskowane gwiazdkami - to w necie są programy które pokazują hasła spod gwiazdek - poszukaj napewno coś znajdziesz

Jeśli nie, to możesz spróbować jeszcze utworzyć plik w Notatniku wpisujesz:

REGEDIT4


[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows \CurrentVersion\Policies\System]

"DisableRegistryTools"=dword:0

zapisjesz to póżniej z rozszeżeniem “.reg” po zapisaniu 2-klik i “Tak”

nie potrafie powiedzieć czy zadziała bo jeszcze tego nie próbowałem ale można sprawdzić

niestety z tym notatnikiem nie dziala :frowning: w sumie wprowadza mi info do rejestru aler nadal mam zablkowany dostep :frowning: hasla tez podejrzez z gwiazdkami nie moge :frowning: kurde pozostaje mi chyba format :frowning: chyba ze cos poradzicie :stuck_out_tongue:

Zastartuj kompa do trybu awaryjnego i wtedy wejdz w rejestr. Jesli dalej będzie działac proces programu to musiś go jakoś zdusić.

Zresztą po co od razu formatować ! W awaryjnym pousuwaj wszystko od programu , jak się da to z kluczy też . Ale nie daję gwarancji ze system sie uruchomi poprawnie.

Ale jak już masz zamiar formatować to by się przydał na nowym Win 98rem nie muwiąć już o XP.

Jesteś tzw. dinozaurem z tym win 95 :smiley:

wiem ze dinozarl ale u mnie chodzi spoko :smiley: w sumie mialem wczesniej xp :smiley: ale to inna historia, problem rozwiazany, znalazlem program do edytowania rejestru inny niz regedit ale da sie wejsc w rejestr :stuck_out_tongue:

– Post 2 —

gdzie w rejestrze mozna znalesc zabezpieczenia do wszystkiego?


Uzywaj opcji zmień. Lazikar

O… to jest pytanie ! :smiley: A kto zna teorię działania wszystkiego , albo wzór opisujący działanie świata ??

Nie ma czegoś takiego. :smiley: