Stracilem prawa do wszystkiego :( to juz po mnie :/

(Bexs) #1

wiec tak sciagnolem sobie programik windows configuration (w98c) i wszystko w nim poustawialem przed bratem i zablkowoalem rejestr i rozne czesci menu start, w sumie nic sie nie da zrobic :slight_smile: no ale nie o to chodzi, zmienilem ostatnio haslo do tego programu i chytba jakis zrobilem blad bo nie dziala mi te haslo, tam bylo jedno okienko i jeszcze gwiazdki wyskakiwaly :confused: kazy moze sie pomylic :frowning: wiem, ze te haslo nie jest kodowane i w rejestrze mozna je latwo podejrzec, tyle ze jak wchodze na regedit to wyskakuje, ze admin zablkowal dostep :frowning: a przeciez ja jestem adminem :smiley: najgorsze jest to ze nie zrobilem kopii rejestru i juz mam chyba pojechane :frowning: mozecie jakos pomoc, aby obeszlo sie bez formata? mam windows 95 ---ludzie ratujcie :stuck_out_tongue:

(Asterisk) #2

To jak chcesz wej艣膰, skoro zablokowa艂e艣 rejestr ?

W 95 nie ma czego艣 takiego jak w XP

Funkcj臋 admina pe艂ni program

(Adarek) #3

Sprawdz has艂o programem: Revelation 2.0.1.100

(DanielG) #4

Witam

je艣li mo偶esz podej偶e膰 to has艂o zamaskowane gwiazdkami - to w necie s膮 programy kt贸re pokazuj膮 has艂a spod gwiazdek - poszukaj napewno co艣 znajdziesz

Je艣li nie, to mo偶esz spr贸bowa膰 jeszcze utworzy膰 plik w Notatniku wpisujesz:

REGEDIT4

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows \CurrentVersion\Policies\System]

"DisableRegistryTools"=dword:0

zapisjesz to p贸偶niej z rozsze偶eniem ".reg" po zapisaniu 2-klik i "Tak"

nie potrafie powiedzie膰 czy zadzia艂a bo jeszcze tego nie pr贸bowa艂em ale mo偶na sprawdzi膰

(Bexs) #5

niestety z tym notatnikiem nie dziala :frowning: w sumie wprowadza mi info do rejestru aler nadal mam zablkowany dostep :frowning: hasla tez podejrzez z gwiazdkami nie moge :frowning: kurde pozostaje mi chyba format :frowning: chyba ze cos poradzicie :stuck_out_tongue:

(Adarek) #6

Zastartuj kompa do trybu awaryjnego i wtedy wejdz w rejestr. Jesli dalej b臋dzie dzia艂ac proces programu to musi艣 go jako艣 zdusi膰.

Zreszt膮 po co od razu formatowa膰 ! W awaryjnym pousuwaj wszystko od programu , jak si臋 da to z kluczy te偶 . Ale nie daj臋 gwarancji ze system sie uruchomi poprawnie.

Ale jak ju偶 masz zamiar formatowa膰 to by si臋 przyda艂 na nowym Win 98rem nie muwi膮膰 ju偶 o XP.

Jeste艣 tzw. dinozaurem z tym win 95 :smiley:

(Bexs) #7

wiem ze dinozarl ale u mnie chodzi spoko :smiley: w sumie mialem wczesniej xp :smiley: ale to inna historia, problem rozwiazany, znalazlem program do edytowania rejestru inny niz regedit ale da sie wejsc w rejestr :stuck_out_tongue:

-- Post 2 ---

gdzie w rejestrze mozna znalesc zabezpieczenia do wszystkiego?

Uzywaj opcji zmie艅. Lazikar

(Adarek) #8

O... to jest pytanie ! :smiley: A kto zna teori臋 dzia艂ania wszystkiego , albo wz贸r opisuj膮cy dzia艂anie 艣wiata ??

Nie ma czego艣 takiego. :smiley: