Stracone dane Partition

Witam. Bawiłem się w Partition Magic tzn. zmieniałem rozmiary partycji i przerwało się… partycja z NTFS zmieniło sie na PqRR (o ile dobrze pamiętam) Później udało mi sie bez formatowania partycji (chodzi mi o zachowanie danych) zmienić format na NTFS. Później przy uruchamianiu Windowsa komputer sam odzyskiwał dane. I teraz mam takie pytanie bo dużo plików po prostu nie mogę odtwarzać. Niektórych filmów nie mogę odtworzyć, niektóre mp3 w ogóle się nie uruchamiają, albo gdy chce puścić jakąś nute to leci inna :expressionless: Tak to wygląda jakby niektóre dane poprostu zostały uszkodzone. Zrobiłem format C. Przed formatek zrobiłem sobie folder i tam skopiowałem ikony z pulpitu. Po formacie nie mogę otworzyć tego folderu :expressionless: Jest jakaś rada żeby to wszystko naprawić? Pozdrawiam

Uuuuuu… Pogrzeb…

Z tym już nic się nie da zrobić. Gdybyś nie ruszał dysku to jeszcze dało by się wszystko odzyskać, a teraz to ewentualnie może ludzie z Ontracka (firma specjalizująca się w odzyskiwaniu danych) mogli by to odzyskać te dane, ale zapłacisz za to niezłą kasę.

W takich przypadkach zawsze należy odłączyć dysk od kompa i odzyskiwać dane najlepiej na innym komputerze, nie zmieniać zawartości tego dysku z którego chcesz odzyskiwać dane w żaden sposób.

Przeskanowałem jeszcze raz dysk i teraz mogę otworzyć ten folder który zrobiłem przed sformatowaniem C.