Strajk nauczycieli w Polsce


(Konrad Glejt) #1

Nie wiecie może jakie szkoły strajkują we wtorek tj. jutro? Wiem że 70% placówek oświatowych.


(Łukasz14) #2

Konrado_93 , http://www.google.pl/search?hl=pl&q=str ... 7+maja&lr= :stuck_out_tongue:


(niezDarek) #3

najlepiej dowiedz się w szkole czy twoja strajkuje u mnie na 127 nauczycieli zapisało się na strajk 8 więc chyba będziemy mieli lekcje


(Marjaan) #4

a u mnie dzień wolny :wink:

Wszyscy strajkują ;D


(Setjuniorhigh) #5

U nas prawie wszyscy strajkują więc nie będzie jako takich lekcji. Można przyjść bo będą grali w piłkę lub coś takie będą robić, ale ja wole posiedzieć w domu i się porządnie wyspać :smiley:


(Sevrild) #6

I tak ten strajk na nic się zda 8)

Gdyby to zrobili w trakcie matur np.przychodzą maturzyści napisać język polski, a tu bach! nauczyciele wychodzą z sal i mówią NIE...wtedy owszem zwrócono by na nich uwagę, tak jak to było w przypadku lekarzy.

Dla przypomnienia...oni również chcieli podwyżek, no ale nie było (ponoć) pieniędzy...ok,lekarze odeszli od łóżek chorych, szpitale nie funkcjonowały normalnie, cóż zrobić? I nagle cud...pieniądze się znalazły :roll:

Co takiemu nauczycielowi po strajku jak nawet nie dostanie tego dnia swojej 'dniówki'? :stuck_out_tongue:

Spędzi parę godzin w szkole, 'po strajkuje' i nic nie osiągnie.

Przykładem tego mogą być wspaniali tramwajarze ze Szczecina, których strajk wypadł w dzień, gdy cały Szczecin był bez prądu...czy w ogóle wspominano o nich w radiu,prasie,telewizji? :wink:

I dlatego u mnie w liceum, do związku nauczycieli należy 8 osób, a reszta ma to głęboko w ... :smiley:


(model12) #7

Witam.Ja osobiście nie jestem za strajkiem,ale wszyscy powinniście się uczyć straty będziecie mieli wy ,a nie belfry,a nauka jeszcze nikomu nie zaszkodziła.Pozdro 52 latek uczcie się !!


(Mateusz 931) #8

(Konrad Glejt) #9

Pytałem się i jest u mnie strajk :(.


(Goodprogram) #10

W miejscowości gdzie chodzę do szkoły są 4 szkoły po gimnazjalne

i w 3 szkołach jest strajk, a w mojej nie ma ...

Nauczyciele nie dostaną zapłacone za ten dzień, a ci w mojej szkole

widocznie sa głodni kasy ...


(mati75) #11

u mnie są normalnie lekcje


(Krzys299) #12

U mnie lekcje skrócone i zastępstwa za strajkujących, dobre i to :twisted:

Pewnie i tak nic nie wywalczą bo to jest tak że jedni strajkują a inni prowadzą normalnie lekcje, poza tym wybrali nieodpowiedni czas, powinni to robić w czasie matur, ale wtedy najbardziej ucierpieliby uczniowie czego chyba nikt by nie chciał.


(Binio21) #13

A u mnie niestety nie ma strajku :frowning: A mam takich głupich nauczycieli, że dzień przerwy od nich by mi się przydał :slight_smile:


(fiesta) #14

Przypuszczam że ich zdanie o tobie jest takie samo albo i jeszcze "lepsze". O zdaniu na temat twojej kultury nie będę wspominał bo szkoda mojej klawiatury :stuck_out_tongue:


(Qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq) #15

Tak jak jeden z poprzedników napisał zacznijcie się uczyć chociażby ortografii bo niektórych postów to aż nie idzie czytać.


(Eryk42) #16

A wie ktoś czy będziemy te dni odrabiać np. w sobotę?


(fiesta) #17

Nic nie będzie odrabiane, bo w takim układzie strajk by nie miał sensu

8)


(system) #18

Według mnie to ten strajk już nie ma sensu, skoro w wielu szkołach są normalne lekcje... Gdyby 100% nauczyceli strajkowali przez dwa tygodnie i zablokowali wejścia do szkoł, uczniowie by ich poparli, chyba że jakiś "kujon". Wtedy taki strajk by miał sens, a co do nauki... Jak uczniowie mają się dobrze uczyć, skoro nauczyciele nie uczą dobrze, bo nie mają dużych pensji? Jakby tak podwyższyć pensje nauczycieli, to by oni uczyli dobrze, a uczniowie by się dobrze czuli. :smiley:


(Binio21) #19

O co Ci chodzi ?? Nie pasuje Ci, moja kultura (nie wiem o co Ci chodzi) to napisz mi to na PW, a nie na forum. I nie mów, że szkoda na mnie klawiatury, bo w ten sposób mnie poniżasz.


(Goodprogram) #20

Nawet jak będziesz kogoś obrażał na gg to mozesz dostać warna,

jak zgłosi to osoba której ubliżasz.