Straszne zamulenie myszki :(

Witam mam problem otóż ostatnio moja myszka strasznie wolno chodzi tzn kursor porusza sie po ekranie w zwolnionym tempie, zanim na coś kliknę muszę klikać po 100 razy myślałem, że to wina myszki kupiłem nową i dzieje sie to samo co jest :frowning: proszę o pomoc.

Zobacz w opcjach myszy w panelu sterownia jaką masz szybkość ustawioną i prędkość duble click

no właśnie w panelu sterowania jest wszystko ok :confused:

A masz odpowiednie sterowniki

tak wszystko jest poinstalowane kurde nie wiem co sie dzieje, log czysty, antyvirus nic nie wykrył, rejestr wyczyszczony, program spyware tez cisza myszka nowa co ja jeszcze moge zrobić?

a spełnia wymagania sprzętowe a laserowa??

mysz jest laserowa bezprzewodowa spełnia wymagania sprzętowe

memeczyslaw a jak na baterie to może być bateria rozładowana alko jak bezprzewodowa to umyj laser może masz zło podkładkę

mam na akumulatory bez przewodową na każdej powierzchni myszka zachowuje sie tak samo kurde nic nie pomaga chyba będę zmuszony zrobić format

Pożycz jakąś inną myszkę i podłącz. Najlepiej na to samo wejście co twoja (nie wiem czy masz na PS/2 czy na USB). Jeśli będzie działała problem jest z myszką, jeśli będzie muliła - to problem jest z komputerem.

dzieje sie tak samo jak i w zwykłym porcie myszki jak i w usb taka sama sytuacja z komputerem niby wszystko ok brak wirusów, dysk zdefragmentowany, rejestr wyczyszczony zauważyłem, że dzieje się tak kiedy ściągnę coś dużego z internetu ostatnio ściągnąłem 4 gb i właśnie zaistniała taka sytuacja czyżby jakieś przeciążenie systemu czy jak ? można temu jakoś zaradzić? trochę to uciążliwe zanim wróci wszystko do normy trzeba czekać kilka dni :confused: