Straszne zamulenie myszki :(

(Memeczyslaw) #1

Witam mam problem otóż ostatnio moja myszka strasznie wolno chodzi tzn kursor porusza sie po ekranie w zwolnionym tempie, zanim na coś kliknę muszę klikać po 100 razy myślałem, że to wina myszki kupiłem nową i dzieje sie to samo co jest :frowning: proszę o pomoc.

(Arcin11) #2

Zobacz w opcjach myszy w panelu sterownia jaką masz szybkość ustawioną i prędkość duble click

(Memeczyslaw) #3

no właśnie w panelu sterowania jest wszystko ok :confused:

(Emil94) #4

A masz odpowiednie sterowniki

(Memeczyslaw) #5

tak wszystko jest poinstalowane kurde nie wiem co sie dzieje, log czysty, antyvirus nic nie wykrył, rejestr wyczyszczony, program spyware tez cisza myszka nowa co ja jeszcze moge zrobić?

(Emil94) #6

a spełnia wymagania sprzętowe a laserowa??

(Liteon4) #7

mysz jest laserowa bezprzewodowa spełnia wymagania sprzętowe

(Emil94) #8

memeczyslaw a jak na baterie to może być bateria rozładowana alko jak bezprzewodowa to umyj laser może masz zło podkładkę

(Memeczyslaw) #9

mam na akumulatory bez przewodową na każdej powierzchni myszka zachowuje sie tak samo kurde nic nie pomaga chyba będę zmuszony zrobić format

(Jaslanin) #10

Pożycz jakąś inną myszkę i podłącz. Najlepiej na to samo wejście co twoja (nie wiem czy masz na PS/2 czy na USB). Jeśli będzie działała problem jest z myszką, jeśli będzie muliła - to problem jest z komputerem.

(Memeczyslaw) #11

dzieje sie tak samo jak i w zwykłym porcie myszki jak i w usb taka sama sytuacja z komputerem niby wszystko ok brak wirusów, dysk zdefragmentowany, rejestr wyczyszczony zauważyłem, że dzieje się tak kiedy ściągnę coś dużego z internetu ostatnio ściągnąłem 4 gb i właśnie zaistniała taka sytuacja czyżby jakieś przeciążenie systemu czy jak ? można temu jakoś zaradzić? trochę to uciążliwe zanim wróci wszystko do normy trzeba czekać kilka dni :confused: