Strasznie słaby download w porównaniu do uploadu

http://www.wklej.org/id/139745/ Wklejam loga, bo już od jakiegoś czasu net strasznie mi muli, mam netię 1Mb i o ile prędkość uploadu jest znośna bo oscyluje w granicach 240 kb/s to prędkość downloadu jest koszmarna - najcześciej jest to 100 - 200 kb/s zdarzy się, że dojdzie i do 500 ale rzadko czasami prędkość schodzi nawet pozniej 100 kb/s. Ponadto czasem ilość danych wysłanych jest większa od odebranych. Z gory dziekuje.

PS: jesli ktos wie moze co innego może być przyczyną to proszę o pomoc.

Jak przy necie 1mb możesz mieć upload 240 kb/s ??? Przecież download na takim necie to 120-130 a upload około 30 czasem więcej.

A już na pewno nie download 500 na łączy 1mb i upload znośny według ciebie 240 kb/s

tak, wiem pomieszałem trochę, liczby, które wpisałem to wyniki ze speedtest.pl

Up - 250 kbps

Down - 100 - 200 kbps.

napisz czym ściągasz czy przeprowadzona konfiguracja czy otwarte odpowiednie porty poczytać w Google

obojętnie czym bym nie ściągał idzie tak wolno, to samo jest z ładowaniem się filmów na Yt itp., Nie bardzo rozumiem o jaką konfigurację chodzi i porty… W logu nic nie siedzi ?? najdziwniejsze jest to, że upload jest w porządku, pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło.