Strasznie wolny internet (20mb)


(Djukburza) #1

Posiadam internet z neostrady do 20mb. Od 1-2 tygodni przez cały dzień szczególnie wieczorem internet strasznie zwalnia. Na speedtestach wieczorami download nie przekracza 2mb. Korzystam z routera Netgear. Praktycznie zawsze są włączone dwa komputery, ale wcześniej nie było takich problemów.

Logi:

OTL: http://wklejto.pl/154108

Extras: http://wklejto.pl/154109

Pozdrawiam


(Acorus) #2

Odinstaluj ContinueToSave,Delta Chrome Toolbar,Delta toolbar,ContinueToSave 1.74,SProtector 1.62.Użyj AdwCleaner http://general-changelog-team.fr/fr/dow … adwcleaner z funkcji Usuń(w przypadku Visty/Windows7 uruchom z prawokliku jako Administrator).

Pokaż nowy OTL.txt


(Vardas) #3

A na tym drugim kompie w trakcie robienia testów prędkości nikt nic nie pobiera? Np. nie ma włączonych cały czas torrentów? :?


(Djukburza) #4

Log po usunięciu tych programów

http://wklejto.pl/154464

#up

Wiem na 100%, że nikt nic nie pobiera, ba nawet nie odtwarza filmików na youtube itp.


(Acorus) #5

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.W OTL użyj opcji Sprzątanie.

.Przeskanuj progr.Malwarebytes Anti-Malware http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_free/

Przed skanowaniem wykonaj RĘCZNĄ AKTUALIZACJĘ BAZY SYGNATUR WIRUSÓW Malwarebytesa “Uruchom Malwarebytes, przejdź do zakładki Aktualizacja, Sprawdź aktualizacje.”


(Hala Ntamustagil) #6

znam banalny sposób na sprawdzenie, czy na kompie masz wirusy i inne rzeczy - pobierz np. Ubuntu i uruchom go z płyty (nie trzeba nic instalować), włączysz tam firefoxa, czy coś i speedtest.net odwiedzisz i sprawdzisz jak działa net. Odpalony Ubuntu nie będzie zawirusowany więc jak net będzie mulił na nim to znaczy, że wina leży u dostawcy internetu, jednak jeśli okaże się, że na Ubuntu internet śmiga pięknie, a na windzie wolno, to już wiesz, że z windą coś nie tak i wtedy zajmiesz się szukaniem szkodników.