Strata ważnej osoby?

Ja bym to zgłosił na policję, to nie są już nawet głupie żarty, szkoda słów poprostu, myślę że gdy opiszesz im całą sytację coś da się z tym zrobić.

Ale szok musieliście z mamą przeżyć. No ale wszystko dobrze się skończyło.

Zgłoś sprawę na policję podając jak najdokładniejszą godzinę tego telefonu. Policja ma obowiązek się tym zająć. Jak dowcipniś nie dzwonił z komórki na kartę to powinni go namierzyć po bilingach.

mojej babci kiedyś typek powiedział ze mnie potrącił samochód jak wracałem ze szkoły dostał baty i miał przesrane :smiley:

Nie no stray taki numer :expressionless: Nie mam pojęcia jaki typ osoby mógłby takie coś zrobić… A może jakaś pomyłka w Szpitalu, no wiesz pomylili ludzi jakoś, zadzwonili nie do tych co trzeba :|. Trudno takie coś wyjaśnić…

(…):x :lol:

Edit

Usunięty tekst został zarchiwizowany.

Sdar

(…)

:x

Daruj sobie takie teksty.

Regulamin najwyższy czas przeczytać dzieciaku

(…)

Ej, to temat dotyczący poważnej sprawy i takie żarty są po prostu niesmaczne.

Aero idź z tą sprawą na policję. Cieszę się że twój tata żyje i wszystko dobrze się skończyło.

Doniu ty to jestes :stuck_out_tongue: Aero musisz isc z mama na pałki i w szpitalu popytac sie co i jak

Cytaty “wypowiedzi” usera Doniu , zostały usunięte. Nie widze potrzeby powtarzania takich tekstów.

Myślę też, że w związku ze zdecydowaną “zmianą sytuacji”, powinniśmy zakończyć ten temat. Kolega Aero zrobi co będzie uważał za stosowne. Dalsze roztrząsanie sprawy uważam za niesmaczne.

po prostu koniec tematu i należy się cieszyć z tego, że Twój tata żyje

Aero wspominał kilka postów wcześniej ze nie ma zadnych znajomych z którymi mógł by sie czymś podzielić pogadać napisał ze for to jedyne miejsce gdzie ma jakichś znajomych zrobił co chciał i tyle

Najważniejsze że wszystko dobrze i zamykamy temat.JNJN