Strategia wszechczasów waszym zdaniem :)

:spoko:

heroes of might & magic III

W 5 nie grałem a 4 nie przypadła mi do gustu…

Oczywiście Heroes Of Might And Magic III z dodatkami SoD i ARM.

Grałem w to z 3 lata (z małymi przerwami).

Na drugim miejscu chyba byłaby seria Age Of Empires (I,II - w III nie grałem) z Ensemble Studios.

A jeśli chodzi o strategię ekonomiczną, to Transport Tycoon Deluxe i jego kontynuacje - TTDPatch oraz OpenTTD (wciąż aktywnie rozwijane przez fanów na licencji OPEN SOURCE - http://www.openttd.org !!

OpenTTD wymiata (pogrywam w to teraz). Obsługuje nawet grę po internecie (do 8 graczy na planszy). Nowe wersje powstają na bieżąco - bardzo szybko z resztą. A pomysleć że zaczęło się od tego że jeden czy dwóch programistów rozgryzło kod oryginalnej gry…

Zapomniałem dodać, że z ekonomicznych to Airlines 2 :slight_smile:

Command & Conquer Red Alert 2 + Yuri’s Revenge

Age of Empires II: The Conquerors :wink:

Generals i Zero Hour.

Codename Panzers: Faza II

S.W.I.N.E

TZAR: Ciężar korony

hmm…jednej konkretnej nie jestem w stanie wymienić :stuck_out_tongue: .Wszystkie wyżej Mi się podobały.

Heroes 3 + dodatki :mrgreen:

Seria gier Command & Conquer i Warcraft III + Frozen Throne :mrgreen:

według mnie Settlers 5 dziedictwo królów + dodatki :]

podstawka tak mnie wciągneła że grałem to non stop :lol: :lol: :lol:

niemogłem sie oderwać 8) 8)

Heroes of Might and Magic 5 :slight_smile:

PS. aju bardzo fajny avek :slight_smile: :mrgreen: Wiesz jak się nazywa Pani na tym avku ?? :slight_smile:

Ta pani nazywa się Christina Lindley

Off top ^^

Dla mnie najlepsze strategie to Starcraft:Brood War, Heroes 3 z dodatkami (WOG też), Age of Empires: Rise of Rome (jedynka :P) No i jak ktoś wcześniej napisał; Commandos

Po pierwsze trzeba rozróżnić pojęcia RTS i RTW bądź strategia.

Ja głosuje na Europe Universalis 2. Ta złożonej i skomplikowanej gry w realiach średniowiecza nie było i nie będzie do czasu EU3. Można zniszczyć Chrześcijan w Europie grając Inperium Osmańskim.

Age of Empires II :slight_smile: … stara ale bardzo jara

o dzieki ci za tego linka :smiley:

się dołączam :lol:

Warcraft III oczywiście.

Jeszcze fajny jest Trash…:slight_smile:

Z wyborem jednej jedynej mam kłopot, podaje zatem trzy :stuck_out_tongue: do nominacji :

Ale o so chozi ? :wink: . Strategią RTS jest np. wymieniona już AoE.

Twierdza (stronghold) wszystkie części

Heroes III (czyli najlepsza część serii heroes)

Warcraft III

Starcraft :slight_smile:

niech mi ktoś pokaże drugą grę z 1998 roku (o ile się nie mylę) w którą gra na battle necie tak wiele osób. ta gra przez 7 lat nie umarła i umrzeć nie zamierza.