Strażnie ważne pytanie (grafika ATI)

Mam strasznie wazne pytanie ? jak zmienic czestotliwosc agp w Viscie? z x8 na x4. Na x8 wyłancza mi kompa podobnie jak na Xp. Prosze o pomoc

Hmm idz do skelpu zareklamuj plyte glowna… bo to pewnie jakis problem hardwareowy… a AGP zmien … biosie.

no wlasnie ;/ opcje zmiany agp w biosie mam zablokowama :frowning:

To w nowych sterownikach ( pobranych ze strony producenta karty ) nie zmienisz tego. Musisz wgrac standardowe sterowniki odrazu po formacie… z plytki ogryinalnej dolaczonej do karty graficznej. Tam jest opcja :slight_smile: Tylko nie instaluj Control Center bo inaczej tez nie zmienisz. Zainstaluj sterowniki bez… to we wlasciwosciach ekranu bedziesz mial kilkanascie zakladek w ktorych to zmienisz…

no tak tylko dlugo na tych sterach do xpeka nie pociagne trzeba bedzie zmieenic i wtedy co? znowu sie zmieni na x8 :frowning:

Nie no wtedy juz sie nie powinno zmienic. A Twoja plyta obsluguje AGP 8 ? Podal model płyty głownej. W standardzie powinienes miec nastawione X8. Jesli mozesz uaktualnij bios na nowszy wtedy powinno byc juz Elegancko :slight_smile:

Abit VT7 obsluguje x8 ale ja chce przejsc na x4 bo przy x8 komp sie wylancza!

Aaaaaaaaaa… Na odwrot… uaktulanij… biosa… bo nie mozliwe… zebys zejsc nie mogl… Chociaz pierw zresetuj biosą zworką obok baterii lub wyjmij baterie i wloz ją za moment.

Albo poprostu uzyj programu nvhardpage

omg nvhardpage to jest do podkrecania kart Nvidi a pozatym niema jeszcze versji pod viste. Riva Tuner tez nic nie daje ! :frowning: he Znaktos odpowiedz na moje pytanie ??

pulpit -> właściwości -> zaawansowane -> SMARTGART… Taka droge powinienes miec do zmiany AGP…

http://file.abit.com.tw/pub/download/bi … /vt714.exe

I co sie bedziesz bawił :wink:

smartgarta niema na sterownikach do Visty

Nie ma nie ma… czlowieku patrz co ja do Ciebie pisze. Sam mam Ati juz X lat…Czytaj poczatkowe posty.

Raczej przejsc na AGP 4 na Viscie chyba nie mozesz… uaktualnij biosa… podalem Ci link wyzej…

Po otworzeniu tego pliku wyskakuje konsola na 0,5sek i sie wylancza ;/

Umiesz uaktualniac bios ?

zmien agp driving control w biosie na Manual i potem AGP driving Value z DA na np. DB

niewiem ;]

Edit#

a myslisz ze tak nie robilem ;] zmieniajac na manual modblokowywuje sie inna opcja a x8 zostaje zamrozone :[

Złączono Posta : 05.03.2007 (Pon) 9:02

nieda rady z poziomu visty uaktualnc biosa przy PlashMenu ;/