Street Fighter IV: Jak grać we dwoje?

Witajcie, otóż zaopatrzyłem się w chyba jedyną dobrą bijatykę na PC’ta no i jest dość mały problem. Gdy już znudzi mnie granie na jednego chciałbym sobie z kimś pograć i tu zaczynają się schody. Jak się doczytałem w necie trzeba wejść do opcji kliknąć Assign 1P Device , co ma nam ustawić urządzenie 1 gracza, więc klikam ENTER by jak P1 grać na klawiaturze. Za to gracz nr 2 będzie używał prostego pada Speed Link. Więc następnie wchodzę w Button Config i po kliknięciu w przycisk oznaczony jako A pojawia mi się kontroler P2 w prawym oknie ale co teraz? Nie można wyjść z tego okna nie wyłączając ustawień obu graczy. Gdy nawet to zrobię i wychodzę z opcji, pojawia się napis, że zmiany są zapisywane, więc wybieram PvP i gdy dochodzi to ekranu gdzie jest napis “Press Start to Join…” czy jakoś tak, klikanie w każdy przycisk pada kończy się niepowodzeniem, a pad jest dobrze skalibrowany i działa poprawnie bo używałem go do PES’a. Wie ktoś jak sobie z tym poradzić? Z góry thx za pomoc, pozdrawiam.