Streowniki do komórki podłaczonej do kompa

mam problem własnie kupiłam kabel do komórki i staram sie ja na nim zainstalowac ma płyte ale mówi ze nie ma na niej sterowników i nie może icj nigdzie znaleść. czy ktos wie co moge na to poradzic?

To jest nokia 6070, a kabel do 6610 czy to moze robic jakąś róznice?

miałem taki problem z l6 i jak win chciał sterowniki do znalezionego “modemu” to kazałem mu poszukać na płytce z oprogramowaniem od telefonu. znalazł i jest ok

goska1441 może kabel mieć inne piny i wtedy nici ale jezel;i masz xp to powinien sam znaleść stery wśród swoich

mój nie znalazł w swoich…

Raczej nie, jeśli kabel obsługuje 6610 to i 6070 powinien i na odwrót.

Skoro otrzymałaś płytę z oprogramowaniem/sterami to nie powinno być problemu.

jaki kabel CA czy DKU ale obojetnie jaki by to był sciąg ze strony http://www.nokia.com.pl pakiet Nokia PC Suite odpowiednią wersje do twojego telefonu , w tym pakiecie zawarte są sterowniki do kabli CA i DKU i sterowniki do telefonów nokia , zainstaluj pakiet PC Suite a następnie wyłącz kompa podłącz kabel i telefon do kabla a nastepnie załącz kompa , komputer powinien wykryć nowe urządzenie i zainstalować sterowniki , jeżeli nie wykryje kabla ani telefonu oznacza to że albo porty USB w kompie nie są załączone lub uszkodzony jest kabel lub pop port w telefonie źle kontaktuje z kablem.

wielkie dzięki za pomoc ale niestety ten komp jest dziwny i nic nie znalazł. mało tego ściagnełam oprogramowanie i sterowniki a ten nic. najwidoczniej ten komputer i komórka potrzebja takiego kabla ja trzeba