Strona dla klubu - jak zarobić?

elooo,

ostatnio rozmyślałem żeby zrobić stronę dla klubu regionalnego co bym musiał zrobić żeby to wypaliło ?

pewnie musiał byś zrobić… stronę. technika dowolna. potem tylko znaleźć serwer który będzie to hostował i po problemie zasadniczo

Tweener

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Domena, serwer, programowanie, grafika, oryginalność …

ale chodzi mi o to jakby można było zarobić na takiej stronce

Ale czat czy Shoutbox ?

bo ja czat to zobacz tutaj:

http://polczat.pl/

zrobić coś naprawdę dobrego i iść z tym do sponsorów klubu.

nie chcę być pesymistą, ale nie wróżę sukcesu z $$$$$$$$$

Jak byś był informatykiem to tak wtedy możesz iść do

i im przedstawić pomysł

ale znając życie moge sie założyć że nawet php nie znasz :roll:

Skombinuj sobie FrontPage’a. Praktycznie nic nie musisz wiedzieć o tworzeniu stron. Sama kosmetyka :wink:

Poczytaj o google AdSense

i na tym niby ma zarobić :o :o nie bądź śmieszny :roll:

no ale ile by mogli sponsorzy płacić ?

mogą ci serwer i domene opłacić a to ile ci za strone zapłacą zależy od jej poziomu wykonania

ale jak to płacą np za kliknięcia osób na stronę ??

Tweener ta pewno odrazu ci milon zapłacą ja bym się cieszył jakby serwer opłacili na wiecej nie licz

Złączono Posta : 18.06.2007 (Pon) 13:28

bo i tak pewno php html nie umiesz a jeśli umiesz nawet html co sadząc po twoich postach to nie to w tym momencie jesteś śmieszny jeśli chcesz cokolwiek na tym zarobić a pewnie nawet nie slyszales o cms

W towim przypadku bardzo dobrum był by CMS juz gotowy.

Sponsorzy nie musza wiedziec o tym, nie musisz im mówić że jes to oparte na darmowym CMS’ie np. joomla tylko musisz sie nauczyć konfiguraci, zrobić templatke, instal modółów komponentów, botów bo bez tego ani rusz i podstawy HTML’a i PHP musza byc. Mozna nawet gotowy (darmowy) prohjekt graficzny (tylko wtedy nie możesz napisac design by Tweener )

Nie ch płaca za wiedze:)

ale nei wiem czy Ci coś z tego wyjdzie bo ciezko bez znajomości jezyków cos (nawet na dorym CMS’ie) zrobić