Strona Hakerska

Witam.Mam pewien problem z witryną trojany.hk.pl.Wiem moze że to nie odpowiedni dział ale proszę moderatorów aby go nie kasowali.Mianowicie widnieje tam mój numer gadu-gadu ale ta strona nie jest moja.JAk napiszę do gościa to niereaguje i nie chce zmienić numeru gg.Mje pytanie do kogo zgłosić aby zajął się tą sprawą?Czy pomoc techniczna gadu-gadu pomoże? :frowning: :evil:

a co ma do tego pomoc techniczna gg? przecież oni nie mogą zmienić numeru gg widniejącego na jakiejś stronie, ja myślę, że dali czyjś numer gg, że jak jakiś(ktoś) ściągnie sobie taki program i mu się ktoś na kompa włamie to żeby się pluł do kogoś…

nic z tym niezrobisz.Pozostaje tylko czekać na odpowiedzia admina stronki lub moderatora

Podawanie Twojego adresu przez osoby do tego nie upoważnione, bez Twojej zgody - to zwykłe oszustwo. Powiadom policję lub prokuraturę, bo to przestępstwo. I możesz odpowiadać za rzeczy, z którymi nie masz nic wspólnego.

a ja bym założył nowe konto gg z nowym numerem :mrgreen:

W Twoim profilu podane jest:

Natomiast na stronie:

Pozatym co to w ogóle za strona ?

Ktoś zajmujący się hakerszczyzną niezrobiłby takiego badziewia 8)

A policja za 5 minut wyśle sztab specjalistów (łącznie z prokuratorem generalnym) do rozwiązania tej sprawy :hahaha:.

Proponuję kontakt z abuse serwisu na którego serwerze została zamieszczona owa strona.

już poprawiłem numer gg na aktualny.