Strona heyah.pl na linuxie

Witam! Już kiedyś o tym pisałem, ale teraz ponawiam to pytanie bo jak u innych osób też dzieje się takie coś jak u mnie to napiszę maila do heyah.

Otóż, na windowsie strona ta działa mi idealnie na każdej przeglądarce. A na linuxie ładuje się tylko strona główna. Gdy chcę wejść na jakąś inną podstronę to widzę stronę tak, jakby była ona cała biała. Mam zainstalowaną poprawnie javę i flash playera i strona nie działa mi ani na operze, ani na firefoxie. Mam zainstalowaną mandrivę 2008.

Czy u was też dzieje się coś podobnego (pytanie to skierowane głównie to userów linuxa) ??

U mnie wszystko działa.

Bez żadnego problemu:)

działa idealnie:

[I] net-www/netscape-flash

     Available versions: [M]7.0.68 [M]9.0.48.0!m 9.0.48.0-r1!m [M](~)9.0.60.0_beta082207!m (~)9.0.60.0_beta100107!m {debug}

     Installed versions: 9.0.60.0_beta100107!m(00:11:00 4 X 2007)

     Homepage: http://labs.adobe.com/technologies/flashplayer9/

     Description: Adobe Flash Player

[I] www-client/mozilla-firefox-bin

     Available versions: 2.0.0.6 (~)2.0.0.7 (~)2.0.0.8 {linguas_af linguas_ar linguas_be linguas_bg linguas_ca linguas_cs linguas_da linguas_de linguas_el linguas_en_GB linguas_es linguas_es_AR linguas_es_ES linguas_eu linguas_fi linguas_fr linguas_fy linguas_fy_NL linguas_ga linguas_ga_IE linguas_gu linguas_gu_IN linguas_he linguas_hu linguas_it linguas_ja linguas_ka linguas_ko linguas_ku linguas_lt linguas_mk linguas_mn linguas_nb linguas_nb_NO linguas_nl linguas_nn linguas_nn_NO linguas_pa linguas_pa_IN linguas_pl linguas_pt linguas_pt_BR linguas_pt_PT linguas_ro linguas_ru linguas_sk linguas_sl linguas_sv linguas_sv_SE linguas_tr linguas_zh linguas_zh_CN linguas_zh_TW restrict-javascript}

     Installed versions: 2.0.0.8(22:35:24 19 X 2007)(linguas_pl -linguas_af -linguas_ar -linguas_be -linguas_bg -linguas_ca -linguas_cs -linguas_da -linguas_de -linguas_el -linguas_en_GB -linguas_es -linguas_es_AR -linguas_es_ES -linguas_eu -linguas_fi -linguas_fr -linguas_fy -linguas_fy_NL -linguas_ga -linguas_ga_IE -linguas_gu -linguas_gu_IN -linguas_he -linguas_hu -linguas_it -linguas_ja -linguas_ka -linguas_ko -linguas_ku -linguas_lt -linguas_mk -linguas_mn -linguas_nb -linguas_nb_NO -linguas_nl -linguas_nn -linguas_nn_NO -linguas_pa -linguas_pa_IN -linguas_pt -linguas_pt_BR -linguas_pt_PT -linguas_ro -linguas_ru -linguas_sk -linguas_sl -linguas_sv -linguas_sv_SE -linguas_tr -linguas_zh -linguas_zh_CN -linguas_zh_TW -restrict-javascript)

     Homepage: http://www.mozilla.com/firefox

     Description: Firefox Web Browser

U mnie działa prawidłowo na Ubuntu, może spróbuj przeinstalować wtyczkę flash.

Albo przekompiluj Gnash’a :slight_smile:

Z tym już próbowałem i nic to nie daje.

Teraz zauważyłem, że niektóre podstrony włączają się normalnie. Np. cennik normalnie ładuje mi się we wszystkich przeglądarkach. Albo strona z roamingiem też wchodzi mi normalnie.

Ale, gdy chcę wejść np. na podstronę z heyah gg to zamiast oczekiwanej strony widzę takie coś:

http://www.mFoto.pl/uploads/1638/zrzut- … _c8129.png

Witam djkamilos!

masz już rozwiązanie tego problemu? U mnie jest dokładnie to samo!

mam też Ubuntu 7.10