Strona internetowa

(system) #1

www.za10groszy.pl to strona internetowa z aukcjami czy ktoś kupywał coś przez nią czy tylko to jest złodziejska stronka?

prosze o odpowiedz

(E Gallery) #2

nie wierze w takie coś

(Rykendo) #3

Niemożliwe, a tak na marginesie temat bardziej mi pasuje do działu "Na luzie :-)".

Co to webmastering?

:arrow: http://pl.wikipedia.org/wiki/Webmastering

(Maciejek333) #4

Też się nad tym zastanawiałem... podbij.pl- bardzo podobna stronka, myślę ,że lepiej wykonana i niby jest wyjaśnione co i jak... Ale oni chyba sami sobie podbijają te ''10 groszy/ 10 sekund''

(Cyba91) #5

No właśnie też nie wiem co te serwisy mają na celu :?: oddawać za pół darmo towary i logicznie na nich tracić? bo w hurtowniach nie ma takich cen jakie są na podbij.pl np... właśnie została sprzedana lustrzanka cyfrowa Nikona z obiektywem za 307zł :?

(Blotny) #6

Czytałem o tym. Działa to tak:

Administrator wystawia coś po promocyjnej cenie. Ty decydujesz się licytować, ALE jak zalicytujesz, to niezalęznie czy wygrasz, czy nie - musisz zań zapłacić. Po każdym zalicytowaniu czas liczy się od nowa. Oczywiście można trafić okazję, ale trzeba mieć farta.

(Skicio) #7

czyli jest to jakiś rodzaj hazardu, nie polecam

(Asterisk) #8

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

(Marcin Kieszek) #9

Na takich stronkach zyskują po pierwsze jej własciciele, po drugie osoba ktora wygra licytacje. Dochodzi też cała horda ludzi, którzy nie wygrali aukcji a musza do niej dopłacić.

Czesto też dochodzi do sytuacji, gdzie licytujemy przedmiot za kwote wiekszą niż w sklepie ponieważ żal nam stracić zainwestowancyh pieniędzy (podbic)

Nie ma co sie bawić w takie rzeczy