Strona internetowa

www.za10groszy.pl to strona internetowa z aukcjami czy ktoś kupywał coś przez nią czy tylko to jest złodziejska stronka?

prosze o odpowiedz

nie wierze w takie coś

Niemożliwe, a tak na marginesie temat bardziej mi pasuje do działu “Na luzie :-)”.

Co to webmastering?

:arrow: http://pl.wikipedia.org/wiki/Webmastering

Też się nad tym zastanawiałem… podbij.pl- bardzo podobna stronka, myślę ,że lepiej wykonana i niby jest wyjaśnione co i jak… Ale oni chyba sami sobie podbijają te ‘‘10 groszy/ 10 sekund’’

No właśnie też nie wiem co te serwisy mają na celu :?: oddawać za pół darmo towary i logicznie na nich tracić? bo w hurtowniach nie ma takich cen jakie są na podbij.pl np… właśnie została sprzedana lustrzanka cyfrowa Nikona z obiektywem za 307zł :?

Czytałem o tym. Działa to tak:

Administrator wystawia coś po promocyjnej cenie. Ty decydujesz się licytować, ALE jak zalicytujesz, to niezalęznie czy wygrasz, czy nie - musisz zań zapłacić. Po każdym zalicytowaniu czas liczy się od nowa. Oczywiście można trafić okazję, ale trzeba mieć farta.

czyli jest to jakiś rodzaj hazardu, nie polecam

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

Na takich stronkach zyskują po pierwsze jej własciciele, po drugie osoba ktora wygra licytacje. Dochodzi też cała horda ludzi, którzy nie wygrali aukcji a musza do niej dopłacić.

Czesto też dochodzi do sytuacji, gdzie licytujemy przedmiot za kwote wiekszą niż w sklepie ponieważ żal nam stracić zainwestowancyh pieniędzy (podbic)

Nie ma co sie bawić w takie rzeczy