Strona nasza-klasa.pl nie działa u mnie poprawnie

Witam. Mam problem ze stroną nasza-klasa.pl. Na przeglądarkach takich jak IE (7 lub 8) oraz Firefox wcześniejszych i 3.5. (na których testowałem działanie strony) pokazuje mi się wiele błędów(na każdej takie same błędy)

Posiadam system operacyjny Windows XP Professional SP3.

Pierwszy błąd. Nie wyświetlają mi się AKTYWNI ZNAJOMI.KOMUNIKAT:

"Aktywni znajomi

Zaloguj się ponownie, aby zobaczyć listę aktywnych znajomych."

----PONOWNE LOGOWANIE NIE ROZWIĄZUJE PROBLEMU----

Drugi błąd. Nie można pobrać aktualności z bloga.KOMUNIKAT:

"Blog » przejdź do bloga

Nie można pobrać aktualności."

Trzeci błąd. Gdy próbuje dać opinie o zdjęciu.Klikam np. TAK to nie zamyka się okno dodawania opni o zdjęciu.

Czwart błąd. Gdy próbuje dodać komentarz do zdjęcia pokazuje się informacja:

“Wystąpił błąd. Przepraszamy”

Piąty błąd. Nie zauważyłem aby na żadnych zdjęciach znajomych i innych osób pokazywały się pinezki(od dość dłuższego czasu).

Może jakiś błąd na serwerze NK, akurat związany z Twoim kontem, stwórz dla testów drugie konto na NK (starego nie usuwaj).

Mam drugie konto, także na nim występują takie same objawy.

Hmm, może spróbuj na innej przeglądarce?

Zapomniałem dodać że występuje jeszcze jeden błąd przy dodawania wpisu na śledzika:

Błąd dodawania wpisu

Wystąpił błąd. Przepraszamy.

Odśwież stronę lub zaloguj się ponownie.

Dodane 09.11.2009 (Pn) 16:09

Na jakiej innej? Jak na 3 przeglądarkach, których wymieniłem nie działa to wątpię żeby np. na innych działała.

Przepraszam, dodałem zbędną uwagę. Napisałeś że testowałeś na przeglądarkach.

Ps - Prozę u usunięcie tamtego postu.

Pisałem do osób i oni mi odpisywali, że 1 raz się z czymś takim spotkali.

Masz jakieś dodatki zainstalowane na przeglądarce?

Mam takie same dodatki w chwili poprawnego działania strony, czyli np. Adblock Plus, Flash Player , takie podstawowe…

witam.ja mam identyczny problem.(nie widzę znajomych pisze zaloguj się ponownie… nie widzę również pinesek postawiłam już nawet system 2 razy i dalej to samo, zmieniałam przeglądarki i nic.Dodam że dzieje się tak od kilku dni. Również proszę o pomoc.

LUDZIE! Zakładacie nowe tematy, a nie widzicie, że większość ma problem z nk! Nie ma rozwiązania na waszych komputerach. Pozostaje jedynie czekać. Osobiście na Operze nie mam problemów z wyświetlaniem nk. Jedynie co mnie wkurza to automatyczne przechodzenie z niewidocznego na widoczny. Nk wprowadza komunikator i widocznie trochę namieszali. Na razie udostępniono go dla woj. Dolnośląskiego i może tu jest przyczyna. Polecam czekać!

to nie jest problem z nowym komunikatorem! !!

u mnie podobny problem jest to troche wkurzajace tak naprawde nic nie mozna robic po za ogladaniem zdj. juz mam ponad tydzien taki problem po sformatowaniu komputera. prosze odp

Dodane 14.11.2009 (So) 13:42

znalazlem u mnie rozwiązenie problem był w zainstalowanym programie Ad Muncher. Wyłączyłem go i jest wszystko ok

ROZWIĄZANIE PROBLEMU ----> http://forum.programosy.pl/ad-muncher-n … 58979.html