Strona nasza-klasa się nie wczytuje (imp.tradedoubler.com)

(E16xtazy) #1

Witam,

Również ma problem z naszą klasą, wszystkie strony mi wczytuje oprócz tej. Zauważyłam, że ten problem pojawił się wtedy jak pojawił się komunikator ntalk, może tym to jest spowodowane. Mam internet bezprzewodowy blueconnect z pley???

(greh) #2

Chyba z Ery. :wink:

Próbowałaś na innych przeglądarkach?

(K Ilak) #3

Próbowałeś naprawiać połączenie sieciowe?? Choć nie wiem, czy to by coś dało... Ale spróbuj !!

(greh) #4

(K Ilak) #5

Zastanówmy się lepiej czym się różni nk od innych stron ?? Przecież wszystko koduje tak samo, więc nie mam pojęcia w czym jest problem, wejdź na takie serwisy jak poszkole.pl , radio eska , bo one się włączają z porównawczą prędkością do nk, sprawdź czy one się w ogóle włączą... jeśli nie to nie wina netu... wg mnie...

(Krzych Dobrzyn) #6

Ja miałem problem z Trade Doubler w czasie gdy próbowałem wpisać literę "ę". W momencie wduszania prawy alt + e wyskakiwał trade doubler i szlag mnie trafiał. Krok po kroku po instruktarzu kolegi prześledziłem które programy zostały zainstalowane w czasie, w którym zaczął się pojawiać problem. W moim przypadku był to ebay. Problem usunąłem klikając na ikonę ebay prawym klawiszem myszki> właściwości> w dokument sieci web znajduje się klawisz skrótu. Wykasowałem tam ctrl+alt+e, tak że pozostał wpis "brak", wcisnąłem zastosuj i po kłopocie. Może masz coś podobnego?

(Tomu250) #7

Sprawdź plik hosts, może ktoś zrobił ci głupi kawał i dodał tam ip nk,

C:\Windows\system32\drivers\etc\hosts, otwórz go nawet notatnikiem i jak możesz skopiuj i wklej jego zawartość, albo zobacz czy w nim widnieje takie ip: 195.93.178.6. Jeżeli tak, usuń wpis i zapisz zmiany w pliku.

(Danielm86) #8

Najprościej to zablokować tradedoubler w pliku hosts lub w Adblocku Firefoksa lub w zablokowanej zawartości Opery. Wtedy na pewno nk załaduje się szybko, ponieważ przeglądarka nie będzie wysyłać zapytania do Tradedoubler :wink: