Strona nasza-klasa się nie wczytuje (imp.tradedoubler.com)

Witam,

Również ma problem z naszą klasą, wszystkie strony mi wczytuje oprócz tej. Zauważyłam, że ten problem pojawił się wtedy jak pojawił się komunikator ntalk, może tym to jest spowodowane. Mam internet bezprzewodowy blueconnect z pley???

Chyba z Ery. :wink:

Próbowałaś na innych przeglądarkach?

Próbowałeś naprawiać połączenie sieciowe?? Choć nie wiem, czy to by coś dało… Ale spróbuj !!

Zastanówmy się lepiej czym się różni nk od innych stron ?? Przecież wszystko koduje tak samo, więc nie mam pojęcia w czym jest problem, wejdź na takie serwisy jak poszkole.pl , radio eska , bo one się włączają z porównawczą prędkością do nk, sprawdź czy one się w ogóle włączą… jeśli nie to nie wina netu… wg mnie…

Ja miałem problem z Trade Doubler w czasie gdy próbowałem wpisać literę “ę”. W momencie wduszania prawy alt + e wyskakiwał trade doubler i szlag mnie trafiał. Krok po kroku po instruktarzu kolegi prześledziłem które programy zostały zainstalowane w czasie, w którym zaczął się pojawiać problem. W moim przypadku był to ebay. Problem usunąłem klikając na ikonę ebay prawym klawiszem myszki> właściwości> w dokument sieci web znajduje się klawisz skrótu. Wykasowałem tam ctrl+alt+e, tak że pozostał wpis “brak”, wcisnąłem zastosuj i po kłopocie. Może masz coś podobnego?

Sprawdź plik hosts, może ktoś zrobił ci głupi kawał i dodał tam ip nk,

C:\Windows\system32\drivers\etc\hosts, otwórz go nawet notatnikiem i jak możesz skopiuj i wklej jego zawartość, albo zobacz czy w nim widnieje takie ip: 195.93.178.6. Jeżeli tak, usuń wpis i zapisz zmiany w pliku.

Najprościej to zablokować tradedoubler w pliku hosts lub w Adblocku Firefoksa lub w zablokowanej zawartości Opery. Wtedy na pewno nk załaduje się szybko, ponieważ przeglądarka nie będzie wysyłać zapytania do Tradedoubler :wink: