Strona php + mysql

Witam

moze mi ktos powiedziec jak to zrobic? lub zna jakies kursy albo przdatne linki…

wiem ze mozna miec strone php z baza musql tylko niewiem co i jak a niebardzo umie cokolwiek znalezc na sieci

pozdr

Poczytaj na poczatek Pomocnik Web. Przyklejony temat w dziale Web

nie chcę być zbyt pochopny, ale najpierw radzę naucz się html i css

m530 - nie prawda!

Ja zaczalem od php i mysql!

Zalezy do czego jest potrzebne - jesli ktos potrzebuje tylko uzycia operacji na bazach danych to wystarczaja bardzo skromne podstawy html takie jak znaczniki
, a css jest zbedny.

Ja nauczylem sie najpierw zapytan do bazy, a potem php - na koncu uczylem sie html, potem javascript, css, a z czystej ciekawosci poznalem JAVA ale to juz po wszystkim i nie czuje sie najgorszy z php i mysql wiec…

Kolejnosc nie jest wazna chyba, ze chcesz ladne strony ;] ale wtedy polecam flash ;

pzdr

Cudny

Cudny , w większości przypadków HTML i CSS są ważniejsze - np. w tym przypadku.

Kolega mck1964 chce zrobić własną stronę, a nie edytować gotowy cms/forum.

Nikt nie mowi o edytowaniu cms’a - ja sam pisalem wszystkie skrypty tyle ze bez ladnej oprawy graficznej - tego wymagal ode mnie pracodawca, a autor tego postu napisal strona php + mysql wiec napisalem ze cms jest zbedny, a html to wystarczy poznac funkcje jakie pelnia formularze (najlepiej od strony jezyka programowania - w tym przypadku php), no i do czego sluza znaczniki
.

A tak nawiasem mowiac zrobic strone dynamiczna bez uzycia php (czy innego - porzadnego - jezyka skryptowego) to troche trudno co ? Niestety javascript jest nie wystarczajacy !!

pzdr

Balon w sumie racja ;]

Poznaj HTML jak sie przylozysz to jest max tydzien czytania.

pzdr

ja polecam bardzo dobry serwis dla poczatkujacych http://www.kurshtml.boo.pl sam z niego korzystalem

fajnie dziufer… a czytales chociaz co kolega napisal ? jego bardziej interesuje php i mysql a ze jest taki serwis to kolega pewnie wie bo czytal podklejone topici…