Strona RawTherapee w dziale Programy znika podczas przewijania

Programista DP raczej powinien nie pisać publicznie recenzji testowych a lepiej na localhoscie.

I trochę lipa jakbyś ty wysłał swoją z notatnika by ją docent wkleił na swój nick.

Fakt, podmienia na inną, ale są komentarze itp.

Przepraszam, ale to był skrót myślowy, może niezbyt dobrze wyrażony. Chodzi o testowanie przez programistę z pozycji różnych platform, a co programista zrobi, to jego rzecz.
Mój udział w tej sprawie sprowadza się jedynie do zgłoszenia problemu, więc nie wyobrażam sobie, abym miał testować wpisywaniem recenzji.

Błąd naprawiony, dziękuję wszystkim za pomoc :slight_smile:

Dziękuję. Sprawdziłem, faktycznie strona RawTherapee się otwiera (ta od FastStone Imgage Viewer też), ale gdy na stronie z RT usiłowałem zamieścić aktualny komentarz, to nigdzie się nie pojawił. Chyba, że teraz trzeba czekać na moderację? Ale stosownego komunikatu nie było. :slight_smile: Już na stronie poświęconej FastStone komentarza nie wstawiałem, aby sprawdzić, czy tam też jest ten problem. Zajrzę tam później.

A tak przy okazji pytanie do kol. @Docent: czy to normalne, że komentarz w kolumnie opisów programów, pochodzący od osoby, która usunęła konto, nadal będzie zawierał jej nick? Pytam, bo np. na Forum taki komentarz jest zanonimizowany (straszne słowo) do postaci: anonxxxxxxxx ?

Chodzi o komentarz czy recenzję? Natomiast w zasadzie niezależnie od tego, jest pewne opóźnienie w systemie opinii (to jeden i ten sam system), więc może nie pojawić się od razu.

Co do anonimizacji, wynika to z ograniczenia technicznego systemu opinii - przerywamy „połączenie” komentarza z profilem użytkownika, a w samym profilu wszystkie dane anonimizujemy. Niemniej komentarz zawiera także nick w swoich atrybutach. Wygląda więc to tak samo, jak gdyby niezalogowany użytkownik użył takiego nicka wysyłając komentarz.

Chodziło o komentarz. Kiedyś, przed ostatnim „Wielkim Wybuchem”, moje komentarze pod dawnym nickiem pojawiały się natychmiast. Teraz nie. A działam przecież, jako zalogowany. Ale w końcu mój dzisiejszy komentarz trafił na swoje miejsce. Trwało to wprawdzie, ale być może nie można wymagać rzeczy niemożliwych.

Pozostało mi jeszcze poczekać, aż ktoś odpowiedzialny za prezentacje programów zareaguje na moją uwagę (o RawTherapee), bo w jest tam błąd, który powinien zostać poprawiony. Ot, takie moje czepiactwo. :wink:

To przerwanie „połączenia” jest dobrym rozwiązaniem, bo w ten sposób widzę moje dawne komentarze sprzed „Wielkiego Wybuchu”.

Dziękuję za błyskawiczną reakcję na moje zgłoszenia. Doceniam starania. Pozdrawiam.

Zależy czy ktoś ma obowiązek dziennie poprawiać opisy jak nie to może za pół roku poprawi stażysta w WP.

Ten błąd tkwi tam przypuszczalnie od sierpnia ub. roku. Może dosyć?

Numerki wersji kilku apek na macOS zatrzymały się na 2019, po 3 zgłoszeniu że miały aktualizacje w 2021 odpuściłem, zwłaszcza jak nie przeszedł nawet komentarz o nowych wersjach z celowo usuniętymi linkami jakby AI WP mądrzejsze od Dżesiki od razu oznaczało każdy link za spam.

Nawet jak byk podwałem nowe linki jakby ktoś nie podołał na stronie producenta odnaleźć.


A tego programu nikt nie chce przenieść do archiwum:

Producent wydał nowszą wersję i numeracje znów zaczął od „1”. I nowa wersja niby z ograniczeniami korzysta z licencji frewaree a nie trial/shareware jak starsze.

Rozumiem zniechęcenie. Mnie też czasem odechciewa się. Ale od tego jest chyba Forum, aby to zgłaszać/nagłaśniać. Gdy swego czasu zwracałem uwagę na ten problem w komentarzach pod którąś aplikacją, nikt nawet nie odpowiadał. Wtedy zacząłem pisać do redakcji i to zaczęło przynosić skutek, choć tempo nie powalało.
Pozdrawiam.

@Docent
Aaa, to w takim razie nie jest bug? Ja myślałem, że to ewidentnie błąd jakiś… Nawet w swoim filmie na YT o tym mówiłem.
(1) Nowa rewizja portalu Dobreprogramy + przeglądanie stron internetowych z przeszłości TALK - YouTube

Wcześniej leciało w „dev/null” chyba, że migracja odkryła te ukryte komentarze co nie znikały z bazy danych.

Niby mógłbym poszukać czy komentarze po dawnym trwałym usunięciu magicznie wróciło przykładowy nick to „testowo” z okolic 2013-2015 (mniej-więcej). Jak nick się zgubił to treści prawie żadnego nie pamiętam.