Strona w budowie

Witam szukam index.hmtl strona w budowie

A nie można samemu zrobić?

ja nie umiem ladnie robic grafiki :confused:

STRONA W BUDOWIE

Ja zrobiłem coś takiego że zamieściłem grafike z informacją o zmianie adresu strony. możesz zrobić to samo tyle że zamiast informacji o zmianie adresu ty mogłbyś zamieścić o tym że strona jest w budowie.

adam9870 jak już chcesz być taki zgodny ze wszystkimi standardami to radził bym poprawić

na

oraz

na

Arek88 popełniasz zbrodnie! takie cos powinno byc karalne… pdstraszasz od siebie potencjalnych uzytkownikow… jak ktos wejdzie i zobaczy napis “strona w budowie” to juz nie wejdzie pozniej :wink: wyobraz sobie ze n onecie czy wp daja napis “strona w budowie” no zastanow sie… macie nawyki z czasów poczatku internetu…

przydało by sie chociaż napisać którego będzie ukończona i co dokładnie będzie ona oferować :slight_smile:

Przeciez napisałem coś wyżej :slight_smile:

A i tak napis Strona w budowie jest na górze

Jedynym celem było pokazanie, jak paskudnie

wygląda coś takiego, skutacznie zrażając

potencjalnych zainteresowanych :stuck_out_tongue:

Brawo za odczytanie intencji :brawo:

IMHO

Nie pownno się w ogóle podawać takich indormacji.

Albo stronę publikujemy, albo dajemy sobie spokój.

Albo chcemy sobie ‘zarezerwować’ adres na stronę :lol:

Ze względu na charakter dyskusji ===::> Na Luzie

Cygan a w czym problem zarezerwowac adres na stronie? czy to nzaczy ze odrazu musimy cos tam dawac? przecierz i tak nikt o istnieniu srony wiedzieć nie będzie…

więc w czym problem? :lol:

rss w tym ze są tacy ludzie jak Arek88 ktorzy zaśmiecają internet takmi stronami…

AZPR już nie mówiąc o twojej stronie a komórkach jest pełno takich jak wapster.pl a ty jakies smieci masz

Arek88 jakbys chcial wiedziec to nie moja strona ale własnie komponent z wapacz.pl :wink: wiec jak juz chcesz komuś dogryść to zrób to umiejętnie… pozatym ja na tej stornie zarabiam a Ty? masz cos z tego ze dasz napis “strona w budowie” ? nie… tylko smiecisz tym net…