Strona w photoshopie?


(Kunderground) #1

Witam... po html chcialbym pouczyc sie czegos innego...napotkalem kiedys temat o stronach w photoshopie i chce sie dowiedziec czy to mozliwe? czy da sie robic cala strone w photoshopie? wszystko zlozyc w kupe? wielkie dzieki z gory...aha i gdybyscie mogli bo nie moglem znalezc jakis kurs o roieniu strony w flashu.... ale chodzi mi o kurs jak sie robi te strony a nie tutoriale i zwykle kursy podstawowych efektow ...z gory dzieki


(Mateusz Roza) #2

Oczywiście, że jest to możliwe.

http://rapidshare.de/files/4367376/PS2_projektowaniestron.pdf.html

Wrzucam na rapidshare bo mam problemy z moim serwerem.

Instrukcja jak ściągać-nacisnąć na “free”, odczekać okolo minutkę i kliknąć na link :slight_smile:


(system) #3

ej tylko mam problem otwieram to za pomocą tego photoshopa ale nic nie widać textu :smiley: przybliżenie tylko pogorszyło :smiley:


(Mateusz Roza) #4

To jest pik pdf.

Otworzysz go np. Adobe Acrobat


(Kunderground) #5

a czy taka strone mozna opublikowac w necie jak html?:smiley: bo sie jeszcze chyba ze strona we photoshopie nie spotkalem:D jesli tak to jak to se robi?:>


(adpawl) #6

Czytałeś zawartość tego pdf’a ??

Jak nie, to skieruj uwagę na wszystko od punktu 16-tego.

BTW

Można prościutko poznaczyć na obrazie elementy do wycięcia korzystając z narzędzia SliceTool (Odcięcie), wprowadzić odnośniki (prawoklik na ramce > Edycja opcji odcięcia)

…i zapisać projekt jako stronę web ( Zapisz dla Weba Alt+Shift+Ctrl+S )…i już będzie ładnie stronka pocięta i oprawiona w html’a wink: