Strona w php

Witam.

Mam problem: mój znajomy zrobił stronę w php fusion i chciałabym, żeby na stronie głównej umieścił odnośnik do mojej strony. On nie wie jaki kod ( czy komendę) zastosować. Czy ktoś mi pomoże? Zalezy mi na umieszczeniu mojego linka na tej stronie i dlatego wzięłam sprawe w swoje rtęce.

www.adresstrony.pl

Nie wiem jak jest w CMS-ie ale Ja miałem niedawno jPortala i tam chyba można było w panelu admina w blokach menu dodac link. Niech tam poszuka. A link dodaje się normalnie chyba jak w HTML-u :slight_smile:

tez tak myslałam, że jak w html-u , ale mówi, że nie idzie.

zależy, gdzie to wkleja

Mówi, że na stronie głównej chce dac tego linka. Dodam, że jednym z odnośników na stronie jest: “Linki” i tam znajduje się pełno różnych adresów przydatnych stron. A na głównej nie może umieścić ( to znaczy nie umie) :shock:

ale na głównej w którym miejscu konkretnie? w menu czy w treści?a może w stopce/topie?

Wiesz, ta strona wyglada tak, że tworzą ją takie okienka. W jednym jest menu, w drugim adres, i tak dalej. Jedno główne jest po środku a pozostałe, mniejsze p prawej i lewej stronie. I mój link ma byc w takim nowym okienku po którejś stronie. Nie wiem, czy dośc jasno?