Strona www na kompie bez internetu

Jest pewna strona http://www.greinplast.com/index.php?sho … lacje&id=3 te kalkulacje są dość ważne dla nas w pracy ale jest pewien problem, w kompie na którym pracujemy nie mamy dostępu do internetu i nie jesteśmy w stanie korzystać z tego kalkulatora a bardzoooo bym on nam ułatwił obsługę klientów. Więc wpadłem na pomysł by za pomocą Offline Explorer Enterprise ściągnąć tą stronkę u siebie w domu i przegrać ja do kompa w robocie, niby wszystko jest dobrze strona w pracy się otwiera ale… no właśnie nie działa z tego w z wględu że ten kalkulator jest wykonany we flashu a z tego co zauważyłem żaden element co jest na stronie we flashu nie chodzi (intro, menu) zamiast tego co potrzeba wyświetla się tylko pasek ładowania i tyle.

Da radę coś z tym zrobić, niby pobrałem instalkę flasha, zainstalowałem ale i tak nie chodzi :frowning:

Bardzo proszę o pomoc.

Zapisałem Ci ten plik (tzn chyba ten, o ile się nie pomyliłem i nie zapisałem innego). Archiwum z nim możesz pobrać z mojego serwera:

Kliknij tutaj

kutar dzięki :lol: ale … z tego co wiesz nie chodzi mi flash na kompie w robocie wiec wątpie by mi ten plik odpaliło :frowning:

Hmmm… czasem niektóre animacje nie działają w najnowszym flashu 9. Po prostu wynika to z braku kompatybilności ze starszą wersją. Proponuję odinstalowanie Flasha 9 i zainstalowanie Flasha 8, który jest wolny od tego problemu. Oczywiście jeśli zainstalowałeś flasha 9;]

to zgrywasz na plytke z http://www.macromedia.com plik instalacyjny Flash Player’a, instalujesz i masz :slight_smile:

Macie może link do 8 bo z tego co wiem to instalowałem 9.0

Może tu