Strona www nie działa. - s-static.ak.fbcdn.net [ROZWIĄZANY]


(Red19boy10) #1

Pisałem już na ten temat na forum lecz podpowiedzi kolegów nic nie dały. Przejdźmy do sedna, od kilku dni mam problem z stroną Demotywatory.pl podczas ładowania strony nie pokazują się obrazki. Natomiast w lewym dolnym rogu przeglądarki pokazuje się komunikat "przeczytano s-static.ak.fbcdn.net" i strona ładuje się lecz nie ma to końca. Działają podstrony: poczekalnia, dodaj, zasady oraz gadżety. Główna, losuj oraz top10 nie wczytują obrazków. Inne strony działają normalnie, ten sam problem występuje na innych przeglądarkach Opera, Chrome, IE. Dziś rano przeskanowałem komputer antywirusem Comodo i wykrył on trzy wirusy które usunąłem lecz strona dalej nie wczytuje obrazków. Komputer przeskanowany również oprogramowaniem Spybot oraz Malwarebytes lecz nic nie znalazły. Jeszcze kilka dni temu wszystko działo. Sprawdzałem czy działa na innych moich komputerach i tam nie ma problemu. Dodaje logi z OTL które zrobiłem po usunięciu wirusów.

OTL log

http://www.wklej.org/id/558193

oraz

OTL extras log

http://www.wklej.org/id/558194

Blokowanie strony wtyczką Adblock nic nie pomogło. Czyściłem ciasteczka oraz historie lecz bez skutku. Wczytywanie obrazków na stronie mam włączone. Czyżby wirus?

Chciałbym rozwiązać ten problem jak najszybciej także założyłem ten temat również tutaj z nadzieją że pomoc przyjdzie szybciej. Z góry dziękuje.

EDIT

Czytałem trochę na ten temat na anglojęzycznych forach i radzili skanowania SpyBot'em itp w ostatnim poście było napisane aby reinstalować kartę sieciową. Przełączyłem internet na bezprzewodowe połączenie i zadziało, postanowiłem więc usunąć a następnie zainstalować kartę sieciową i działa.