Strony internetowe

(Piotrekjunior) #1

Uzywam OPERY 7,54 i zauwazylem ze od jakiegos czasu stronki na necie wolno sie laduja lub ladowanie staje po jakims czasie i kusze odswiezac. Nigdy wczesniej nic takiego mi sie nie robilo :?

Dawalem loga wczoraj czy przedwczoraj i byl czysty. Sprawdzalem PESTEM, AD-AWAREM, SPYBOTEM, SPYWARE DOCTOR, NORTONEM 2005 i nie ma syfów na kompie.

CO SIE DZIEJE ??

(Lwm) #2

sciagnij firefoxa i powiedz czy bedzie to samo :smiley:

(Piotrekjunior) #3

Jest jakieś inne rozwiazanie ??

(boczi) #4

Spróbuj przeczyścić cache przegląarki i rejestr programem jv16 powertools.

(Lwm) #5

a IE chodzi dobrze?

(Piotrekjunior) #6

JAK TO SIE ROBI ??

(boczi) #7

Narzędzia | Preferencje | Historia i cache

A program do czyszczenia rejestruj masz tutaj.

(Piotrekjunior) #8

pamiec na dysku mam 2Mb

RAM-AUTOMATYCZNIE

Historie stron zmniejszylem do 10 stron

W tym programie wydaje mi sie ze masz rejestr w miare wyczyszczony. Co to jest za polecenie (w tym twoim programie) w NARZEDZIE->CZYSZCENIE REJESTRU ?? Moge tym BEZPIECZNIE wyczyscic rejestr ??

(boczi) #9

Tak. Zrób to. Poczekaj, a następnie wpisy oznaczone zielonym kółeczkiem, możesz spokojnie usunąć. Ew. przeczyść także katalogi TEMP, Prefetch.

(Piotrekjunior) #10

Ale tego na ZIELONO jest MNOSTWO !!

(boczi) #11

No wiem, że mnóstwo. Bo masz bałagan w rejestrze. Dużo się tego tworzy.

Zgodnie z legendą programu - pozycje zielone to pozycje, których usunięcie jest bepzieczne. Możliwe, że masz stare wpisy, od gier, samotne. Posortuj sobie i pousuwaj zielone. Zaznacz wszystkie i odznacz ręcznie czerwone najlepiej.

(Piotrekjunior) #12

NAPEWNO zielone moge usunac ?? Czy jak usune te wpisy to jak cos bedzie nie tak (odpukac w niemalowane ](*,) ) to PRZYWRACANIE SYSTEMU pomoze czy co wtedy ??

(boczi) #13

Możesz, w razie czego są backupy ale się nie obawiaj, jak już wspomniałem.

(Piotrekjunior) #14

BOCZI nie moge USUNAC tych zielonych wpisow :?

Zaznaczylem wszystkie zielone klikam USUN i sie nic nie dzieje :?

Tak dla pewnosci zaznaczylem TYLKO 1 zielony (pierwszy lepszy) i tego tz nie usuwa :?

POPROSTU NIC SIE NIE DZIEJE JAK KLIKNE USUN :?

(boczi) #15

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=509 Może spróbuj nowszą, ale shareware'ową wersją. Lub ewentualnie w trybie awaryjnym.

Jak nie pomoże, spróbuj RegCleanner.

(Piotrekjunior) #16

A w regCleaner comam wybrac ?? :

Wyczysc rejestr z blednych wpisow OLE

Wyszukaj i usun osierocone wpisy/dane

Automatycznie wyczysc rejestr

Wykonaj szystkie wyzej wymienione

KTORE WYBRAC ??

(boczi) #17

Narzędzia | Czyszczenie rejestru | Automatycznie wyczyść rejestr Popróbuj. Może wtedy po usunięciu te strony będą Ci się otwierały szybciej.

(Piotrekjunior) #18

Tu mam tylko niecale 30 wpisow :? a w tym pierwszym programie mielaem MNOOOOSTWO :?