Strony internetowe

Witam mam problem i szlak mnie już trafia :evil: jak wchodze w neta otwieram jaką strone to wyskakuje mi że nie może wyświetlić strony dopiero po kilku odświerzeniach wyświetla sie strona o co tu chodzi??? mam przeglądarke internet explorer system win XP dzisiaj zrobiłem formata ale nic się nie poleprzyło. Jak ktoś wie o co w tym chodzi i jak to naprawić to prosze o pomoc pozdrawiam

Jakim łączem dysponujesz??

łącze radiowe 155kb/s sieć lan

Przeskanuj kompa programami zabezpieczajacymi z vortalu, m. in. cw shredder, ad aware se, zainstaluj sobie firewalla, skanuj komputer jakims monitorem antywirusowym, samym antywirusem tesh przeskanuj komputer, i odpisz :smiley:

Z tymi radiowymi dostępami to jest różnie.Moja (osobista)diagnoza to ta,że raz normalnie działa połączenia a raz masz zaniżony transfer do tego stopnia,że nie może otworzyć strony.Dlatego tak to dziwacznie chodzi!Czy dostęp jest dzielony?

ja osobiście mam swoja antene i łącze się bezpośrednio z serwerem admina nie mam nikogo podłączonego do swojej radiówki

a masz w tym czasie uruchomione jakies programy do sciagania??

Już chyba zażegnałem problem aktualizowałem internet explorer i przeskanowałem programami narazie oky i mam nadzieje że tak pozostanie :slight_smile: dzięki za pomoc pozdrawiam

a czy macie proxy na serwerze bo sie tak zdarza ze albo jak jest włączone to strony nie działają albo na odwrót jak wyłączone

tak jak wyzej pysiu, prawdopodbnie jest to wina proxy:/

mialem podobny problem ;/