Strony nie do końca się wyświetlają, przeglądarka czasami wolno działa i nie odnajduje haseł przy ctrl+f. Mam infekcję?


(nowyforumowicz) #1

Witam.

 

Nie wiem czy to wina wirusów i jakiś infekcji, ale jak w temacie. Mój firefox czasami nie wyświetla prawidłowo niektórych elementów wp.pl, które jest moją stroną domową, a w dodatku przy ctrl+f nie chce mi odnajdywać napisów, które są też linkami. Wynajduje tylko proste teksty. Od czasu do czasu długo "myśli". Może to wina przeglądarki (zaktualizowana) samej w sobie i np. strony internetowej, ale pewny nie jestem i byłbym wdzięczny za sprawdzenie logów OTL.

 

OTL:

http://www.wklej.org/id/1277860/

 

Extras:

http://www.wklej.org/id/1277861/


(Acorus) #2

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

:OTL
O4 - HKLM..\Run: [KernelFaultCheck] %systemroot%\system32\dumprep 0 -k File not found

:Commands
[emptytemp]

Kliknij Wykonaj skrypt.Po restarcie uruchom OTL i użyj opcji Sprzątanie.Reset Firefoxa:  Pomoc-Informacje dla pomocy technicznej-Zresetuj program Firefox


(nowyforumowicz) #3

 

 

Zrobione. Pomogło odnośnie wyszukiwania, co do przycinania to jeszcze nie potwierdzone, bo to się zdarza raz na kilka godzin zazwyczaj… ale to moze wina dostawcy internetu może być.

Nie pomogło odnośnie wyświetlania strony. np. tutaj http://i60.tinypic.com/301eija.jpg

Przy ocenianiu wypowiedzi nie widze “łapek”, a jak kliknę w “Pokaż ukrytą odpowiedź” to mi widok przeskoczy na samą górę strony i nic wiecej się nie stanie. Tak jest chya jednak tylko w tym jednym dziale strony. Czym to może być spowodowane? Bo jak mi sie wydaje żadnej infekcji nie było?


(Acorus) #4

Przeskanuj progr.Malwarebytes Anti-Malware http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_free/

Przed skanowaniem wykonaj RĘCZNĄ AKTUALIZACJĘ BAZY SYGNATUR WIRUSÓW Malwarebytesa “Uruchom Malwarebytes, przejdź do zakładki Aktualizacja, Sprawdź aktualizacje.”


(nowyforumowicz) #5

 

 

Zrobione. Program niczego nie wykrył.