Strony nie otwierają się po ok. godzinnym korzystaniu z neta

Witam. Od około tygodnia, gdy korzystam z Internetu, po ok. godzinie strony internetowe nie chcą mi się otwierać, natomiast połączenie z internetem mam normalne. Mogę np. słuchać radia internetowego przez WMP i korzystać z menu tego radia, co jakby nie patrzeć jest tak jakby stronką internetową (na przykładzie miastomuzyki.pl). Nie jest to na pewno problem z firewallem, komputer mam raczej niezawirusowany (avast i Spybot). Korzystam z neostrady tp i modemu zte zxdsl 852 v2, system Windows Vista Home Premium, a mój komputer to acer apsire 6920g. Wie ktoś może co z tym zrobić?

a może kontrola rodzicielska, ustawione że maksymalnie możesz korzystać przez godzinę z internetu… ??

Jestem jedynym adminem swego kompa, więc raczej nie mam żadnej kontroli rodzicielskiej, poza tym korzystam z konta admina (wiem, że się nie powinno), a o ile mi wiadomo Vista nie stosuje kontroli na kontach adminów. Ew może jednak to ten firewall coś kręci? mam Zone Alarm w wersji free. Niedawno go instalowałem, ale nie jestem w stanie powiedzieć, czy jakoś po tej instalacji net zaczął tak dziwnie działać.