Strony się nie wczytują, zasięg WiFi bez zmian

Od dłuższego czasu mam problem z internetem. Przeglądarki (chrome, Firefox, Explorer) nie wczytują mi stron. Dzieje się to wówczas gdy włączam jakiś film na YouTube. Od momentu włączenia film się nie ląduje, inne strony już też nie chcą się wczytywac choć mogę kontynuować rozmowę na fb, gadu gadu lub Skype. Sygnał zasięgu WiFi jest ciągle na maksymalnym poziomie. Nawet format nic nie pomógł. Na stacjonarnym komputerze dzieje się tak samo. Jedyny sposób to zrestartowanie komputera.

Komputer skanowany programem malware anti malware.

to przeskanuj jeszcze tym programem i wywal wszystko co znajdzie

http://www.dobreprogramy.pl/AdwCleaner, … 38865.html

Jakie masz urządzenie po drugiej stronie (router, access point)? O jakim dostawcy internetu mówimy?

Router TP-Link tp link wr740n . Internet mam radiowy.

Sprawdzałeś co się dzieje bez routera? Tu masz mój poradnik w tym temacie, sprawdź czy coś się zmieniło - LINK

Zastosowałem się do poradnika. Jeśli problem znów się pojawi dam znać i będę próbował bez routera.

Czekamy na wyniki, zrobił bym tez aktualizację oprogramowania na routerze, starsze wersje miały problem z translacją DNS-ów WAN/LAN.

Niestety nic nie pomogło. Router skonfigurowany i zrobiony upgrade i nadal ten sam problem :confused: Bez pośrednictwa routera tak samo. Proszę bardzo o pomoc.

Dodane 12.06.2013 (Śr) 0:10

Proszę o pomoc. Czy ktoś ma jakieś sugestie ?