Strony w Chrome sie nie wczytuja

Witam!

 

Otóż od paru tygodni mam problem z wyświetlaniem niektórych obrazków, a także stron w Google Chrome (w innych przeglądarkach zresztą też ten problem występuje). Formatowałem system i dalej jest ten problem, przykładowo włączam jakąś stronkę i google chrome pokazuje mi: ups nie mozna wyswietlic strony, wciskam f5 i strona sie laduje poprawnie, do tego na niektorych stronach obrazki nie laduja sie. Mysle ze z netem wszystko gra, gry online bez zarzutu, tak samo sciaganie plikow. Instalowałem Jave, wylaczalem zapore windows itp nic nie pomoglo, dzieje sie to na laptopie jak i na kompie stacjonarnym, na obu mam windows 8, wczesniej jak mialem windows 7 tez ten problem był. Po prostu wszystko działało najs, aż raz sie to pojawilo i pojawia sie dosyc czesto, oczywiscie pomaga odswiezenie strony, moze ktos mial taki sam problem i mi pomoze. Z gory dziekuje.

 

Pozdrawiam.

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Ma może ktoś jakieś pomysły? Jak sprawdzic czy polaczenie internetowe prawidlowo chodzi, moze router zle skonfigurowany ale w to naprawde watpie.