Strony w przeglądarce nie ładują się poprawnie na jednym komputerze


(Michalb30) #1

Witam, zwracam się do wam z prośbą o pomoc odnoście sieci wi-fi w moim domu ( korzystam z neostrady 10 m/s ) Problem polega na tym, że często mimo połączenia z internetem strony w ogóle się nie ładują,muszę resetować laptop żeby ponownie móc włączyć internet i załadować stronę, dodatkowo wiele stron nie ładuje się całkowicie lub jest problem z otworzeniem zdjęć czy buforowaniem filmów. Początkowo myślałem że to wina przeglądarki, lecz przetestowałem już Chrome, Mozille i Operę i na wszystkich wygląda identycznie. Sprawdziłem także szybkość łącza w internecie i zdaniem kilku liczników sięga ona 5-6 m/s, pakazując także ping na poziomie 500-600. Dodam, iż z tej samej sieci korzystają u mnie w domu jeszcze dwa laptopy i na nich nie ma podobnych problemów, internet śmiga elegancko i zawsze chodził on bez zarzutu także na mojej maszynie. Być może to wina mojego sprzętu, mam go już 3 lata.  Proszę o pomoc i jakieś rady odnośnie naprawy. 

 

Dodam, że jestem laikiem jeśli chodzi o te zagadnienie więc proszę o jasne odpowiedzi :) 


#2

misiek122, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.


(roobal) #3

Uruchom wiersz poleceń i podaj wyniki poniższych poleceń :arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/kopiowanie-wynikow-polecen-wiersza-polecen-windows-t499881.html

ipconfig /all
route print
nslookup dobreprogramy.pl

Wyniki wszystkich poleceń wklej w tagu code (możesz użyć przycisku z ikonką dwóch nawiasów ostrokątnych na pasku narzędzi edytora postu) lub na stronę http://wklej.org i podaj tu tylko link.