Strony w trybie offline - proszę o pomoc

Zapewne jest to fizycznie możliwe. Jednak nie moge sobie z tym poradzić. Poszukiwania w googlach nic nie daly dlatego zwracam się z prośbą do was.

Potrzebuje wczesniej wczytane strony, otworzyć nastepnego dnia bez intenetu. Jest to w ogóle możliwe. Przegladarką w sumie obojetnie może to być

  • chrome

  • firefox

  • a nawet i ie

zapisz sobie strony jako pliki *.mht

Dziękuje bardzo - dziala to najważniejsze ale nie o to mi chodzilo. Zapisanie 40 stron trochę zajmuje. Tak na przyszlosc da sie zrobic to tak jak myslalem?

Nie wiem jak to można było by zrobić w Chromie ,Fx ,Ie …ale wiem jak to zrobić na Operze :slight_smile: W preferencjach > zaawansowane > historia > zaznaczasz Zapamiętuj treść odwiedzanych stron i odznaczasz Opróżnianie pamięci podręcznej przy zamykaniu > Zastosuj. Następnie z menu wybierasz : Karty i okna > Sesje > Zapisz bieżącą sesje > zapisz. Gry będziesz w trybie Offline (Ustawienia > Pracuj w trybie Offline) ,wybierasz Karty i okna > sesje > otwórz zapisaną sesje i voila :smiley:

noo o to chodzilo ;d teraz tylko czy ktos wie jak to zrobić nie na operze :slight_smile:

W Fx może da rade zrobić podobnie ,to znaczy nie opróżniać cache przy zamykaniu+pamiętanie historii przeglądania ,i albo ustawić aby po uruchomieniu Fox odpalał się z oknami i kartami z poprzedniej sesji (sprawdź w trybie offline) albo spróbować jakiegoś rozszerzenia do zarządzania sesjami - np to brzmi obiecująco https://addons.mozilla.org/pl/firefox/a … n-manager/ ,ale to musisz sam sprawdzić :wink: