Strzelanie wolnych w UEFA EURO 2008


(pozdro) #1

Witam

Otóż niedawno kupiłem grę UEFA EURO 2008 i mam takie pytanko. Jak się strzela wolne?? BO tam jest filmik instruktażowy, który pokazuje jak należy używać prawego drążka pada. Wszystko fajnie, pada mam ale to nie działa na PC(chyba tylko na XBOX i PS3). I tu mam pytanie. Odkryłem, że taki pasek który pojawiał się na tym filmiku(pokazywał on siłe strzału, celność itp) jest przypisany klawiszowi SHIFT. Gdy go wciskam pojawia się ten pasek ale nic nie mogę zrobić. Ciągle gdy piłka na tm pasku najeżdza na góre to zawsze mam czerwony krzyżyk i zamaist mocnego i podkręconego strzału mam zwykła lekką wrzutkę. Co zrobić, aby można było jakoś przyzwoicie strzelać wolne?

Pozdro

W dniu 14.05.2008 , o godzinie 21:33 został dopisany post przez pozdro

pozatym mam taki problem, że czasami np. tuż po wybraniu kontrolera jest ekran wyboru ustawienia i zanim się pojawi to jest tak ścinka. To samo przy włączaniu gry oraz tuż po zakończeniu intra, gdy wciskam dowolny klawisz jest ścinka a potem lata. Co może być problemem??


(Błażej) #2

To proste

Trzymasz shift i odrazu po tym szybko naciskasz strzałkę w dół, a następnie gdy ten "but" dochodzi na górę, naciskasz strzałkę w górę.

Gdy chcesz strzelać podkręcone strzały, naciskasz po shifcie i trzymasz strzałkę w bok. Reszta tak samo


(pozdro) #3

A teraz chciałbym strzelać tuż nad murem. W jakich odstępach czasu mam naciskać strzałki, czy może obie jak są na górze czy na dole? help


(Dm Adix) #4

a jak właśnie zrobić by ten drązek kopnięć(siły kierunku itp) pokazał się kiedy strzelam na padzie bo ruszam gałka prawą i /cenzura/ podbija mi:/ jak ustawić to by było jak na filmiku lub jaki jest program do ustawiania klawiszy z klawiatury na padzie??

Pomocy!!