Strzelanki na stary sprzęt

Witam, mam wujka który bardzo lubi gry pokroju Call of Duty, i o takie gry mi chodzi, widok z pierwszej osoby i nie za dużo myślenia :stuck_out_tongue: Koniecznie gra musi być po polsku. komputer to: Duron 1GHz, 512MB ram i Radeon 9200SE.

Co polecacie?

polecam Quake 3 arena :stuck_out_tongue:

wprawdzie nie po polsku ale tam nie ma co spolszczać :stuck_out_tongue:

wp0rawdzie nie jest podobna do COD ale …

:slight_smile:

pozatym jak dla mnie najlepsza gra na świecie :stuck_out_tongue:

:mrgreen:

medal of honor

Operation Flashpoint, trochę trzeba myśleć ale warto.

Unreal Tournament, Max Payne.

Ta… Splinter Cell…

A tak poważnie to jakieś pierwsza i może nawet druga część Medal of honor… W sklepach jest pełno takich tanich badziewi wojennych, sprzedawca napewno pomoże Ci wybrać. A jeśli niekoniecznie wojenne to takich gierek jest dosłownie całe mnóstwo:

Doom 1, 2

Quake 1, 2, 3

Unreal

Unreal Tournament 2002, 2003 i dodatki. Tactical ops do unreal tournament 2002 bardzo mi się podobał! :slight_smile:

Counter Strike

Half Life

Choć niestety muszę przyznać, że te gry niestety nie są po polsku, ale i tak bez problemu nawet najwięksi lamerzy w nich odnajdują! :slight_smile:

A do serii Quake’a, do wszystkich części w necie znajdziesz całe mnóstwo darmowych dodatków i rozszerzeń. Nawet kiedyś natrafiłem na spolszczenie do q3… Ech… Czego to ludzie nie wymyślą… :slight_smile:

cześć,

Ja polecam “No one lives forever” 1 i 2 - świetne starsze gry + niezła dawka humoru :).

pozdrawiam

Doom

Half-Life

Counter Strike 1.6

Soldier of Fortune 2 … właściwie młócka … :slight_smile:

Dzieki za wszystkie propozycje :slight_smile: Chciałbym dodać, że nie zabardzo podchodzą gierki typu Counter-Strike ponieważ są one przez internet…

oraz Soldier of Fortune (1) :wink:

F.E.A.R. też byłby niezłą propozycją gdyby nie wymagania, ale spróbuj odpalić demko:

ftp://ftp.sierra.com/pub/sierra/fear/de … emo_en.exe

Demo jest po angielsku, ale grę można zakupić w polskiej wersji językowej! :slight_smile:

Kiedyś była taka gra jak chyba Projekt IGI, były tego 2 części.

A najmniej mysleć trzeba w serii GTA! :slight_smile:

http://sklep.cenega.pl/index.php?m1=kp& … e6972c2df9

Pierwszą i drugą część serii można za darmo ściągnąć, choć niestety w angielskiej wersji językowej… :frowning:

Jeszcze serious sam ma niskie wymagania i kompletne zero myślenia.