Studentka, laptop i problem


(dRAGSTER!) #1

Wiec-W laptopie karta sieciowa (pcima)a dokladnie laczenie jej przez krotki przewod zostalo uszkodzone-kupila karte sieciowa nowa laczona przez USB i po podlaczeniu i wrzuceniu plytki do stcji po odpaleniu sterow wymaga aby wrzucic plytke instalacyjna Win 98 II wydanie-Problem nastepujacy:

a) nie ma ze soba tej pytki bo nie zabrala z domu (czy mozna to jakos ominac)

b) bo usunieciu niedoinstalowanych sterow o karty sieciowej i odlaczeniu karty i jej ponownym podlaczeniu komp juz nie wykrywa karty....probowalem przez roze sposoby (kreator polaczen, menadzer urzadzen, dodaj nowy sprzet i nic...co zrobic...?

Nie wiem co tu jest nieczytelne no ale... :lol:


(JNJN) #2

a/ nie

b/ sprawdz system i menadzer urządzeń czy wszystko gra,szczególnie sprawdz czy porty USB są i działają.

Zastosuj scandisk i sprawdzanie plików systemowych - bez płyty WIN98SE nie da rady.

Jak porty USB sprawne i urządzenie sprawne musi wykryć urządzenie.

Ewentualnie odłącz wszystkie urządzenia z portów USB i usuń wszystko co USB z menadzera urządzeń,restart kompa i system zainstaluje ponownie USB i znów może być potrzena płyta z WIN 98SE.

Można ewentualnie zainstalować jeśli jest program do obsługi urządzenia,restart kompa i podłączyć urządzenie do USB i komp powinien wykryć i zainstalować urządzenie.


(Spectatorx) #3

a)Napisz wyraźniej, nic nie można zrozumieć! ! !

b)zainstaluj WinXP


(fiesta) #4

Jak na panią sudentkę to baaaaaarrrrrdzooooooo czytelnie sformułowany problem. Napisz wyraźniej i zrozumialej bo będę zmuszony zastosować się do: