Studia jaki kierunek?

Witam mam pytanie odnośnie studiów chce się wybrać do AE w Poznaniu wziąlem 3 kierunki pod uwage :

  1. Menedżer produktu

  2. handel i marketing

  3. Informatyka w administracji i gospodarce

to tyle jesli chodzi o AE myslę tez o politechnice kierunek zarzadzanie lub informatyka .

i chce znac wasza opinie na jaki kierunek warto się wybrać z tych 3 na AE czy kierunek związany z informatyka (nr.3) jest trudny, duzy nacisk na matme itp. a jeśli chodzi o politechnike czy informatyka jest tam cięzka i co najlepiej wybrac. ?

Ehh dzisiejsi ludzie… Powiedz mi czemu pytasz nas o zdanie TWOICH studiów? To ty będziesz się męczył przez 5 lat i to od Ciebie zależy czy będziesz się męczył na studiach które będą Ci pasować czy inny bo posłuchałeś ludzi. Im cięższe studia tym lepiej dla Ciebie - jestem takiego zdania.

Tradycyjnie wystarczy użyć google

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=jak … 0&oq=jakie

miedzy innymi o taka opinie mi chodzi interesuje mnie handel ale również informatyka i dlatego pytam się jakie kierunek jest wart wybrać jeśli chodzi o handel to wydaje mi się że jest to kierunek lżejszy od informatyki ale tez chodzi mi o opinie ludzie którzy są na tych kierunkach aby mi powiedzieli jaki jest poziom czy jest ciężko nikomu nie kazałem wybierać dla mnie kierunki dalszej nauki kieruje się ku temu aby mieć coś wspólnego z handlem i marketingiem lub informatyka ale nie wiem czy dam rade bo wiem ze inf. to bardzo ciężki przedmiot.

Dodane 24.06.2009 (Śr) 14:24

dzieki poszukam poczytam:)

Taa to idź na EiT :slight_smile: zobaczysz co to hardkor :smiley:

Co do informatyki, jesli cie interesuje to czemu nie. Jak weźmiesz sie do roboty to problemów nie będzie :slight_smile:

  1. nie AE tylko UE :stuck_out_tongue:

  2. Tak, na kierunku informatyka na UE masz dużo matematyki pod różnie nazwanymi przedmiotami. nawet bardzo :slight_smile:

  3. odpuść handel i marketing - za ogólny, zresztą w ogóle kierunki z wydziału zarządzania nie są zbyt wymagające (wyjątki to: finanse i rachunkowość przedsiębiorstw oraz inwestycje kapitałowe i strategie finansowe przedsiębiorstwa). ten ostatnio polecam - mam znajomych i widzę, że faktycznie coś wiedzą w temacie :slight_smile:

  4. nie wiem czy coś się zmieniło teraz, ale wcześniej na UE (dawniej AE :stuck_out_tongue: ) wybierało się wydział - i to obligowało, ale potem pomiędzy kierunkami oraz specjalnościami były możliwe migracje już w trakcie studiowania. pierwsze 2 semestry były takie same na wydziale, a potem wybierało się np przedmioty.

generalnie studia na ekonomicznej polecam- masz czas i na zabawę, i na zabawę i zabawę i na poprawki :slight_smile:

pzdr

Bardzo przekonujące ;p