Studia "motoryzacyjne" ? wyścigi?

Czy istnieją studia w których nacisk kładzie się na auta / motoryzacje?

I jak to wygląda mniej więcej :frowning: ? Sorka za banalne pytanie ale nie mogę znaleźć nic na googlach :evil:

I jeszcze jedno pytanie dotyczące wyścigów:

wie ktoś może… jak się zakręcić lub co trzeba spełniać aby móc zacząć brać udział w wyściach samochodowych tylko tych legalnych :stuck_out_tongue: jak Kuzaj czy Hołek :slight_smile:

Od czego najlepiej zacząć?

Ewentualnie jakby ktoś mógł polecić dobrze forum motoryzacje gdzie będę mógł zadać swoje pytania z nadzieją na pozytywną odpowiedź :slight_smile:

karting :stuck_out_tongue:

od kartingu :stuck_out_tongue:

jeśli masz dużo kasy to możesz sobie startować w rajdach

w zasadzie każdy może w każdym wyścigu startować należy posiadać kase na auto lub sponsora i licencje :stuck_out_tongue:

ile masz lat ? :>

bo jeśli mniej niż 18 to tylko karting ci zostaje jak narazie

ale niejestem pewiem bo wiem że nawet w n grupie startują np 17 latkowie co nieposiadają prawka jeszcze .

szukaj w googlach

np

http://www.sekcjamlodych.org/

http://www.rajdy.net.pl/

duuużo tego szperaj właź na strony klubów napisz do nich jeśli naprawde byś coś chciał w tym kierunku to znajdziesz co i jak

ale bez kasy się nie obejdzie !

To akurat wiem :frowning:

Ale na początek trochę swojego funduszu mogę włożyć :slight_smile:

18 ;]

Dzięki popatrze na strony klubów :slight_smile:

Przygoda z rajdami zaczyna sie od KJS’ów musisz zrobic na nią licencje kupic jakies auto: jakisnp. peugeot 106 czy nawet seicento wstawic do niego klatke bezpieczenstwa i spełnic inne wymogi regulaminowe. Oczywiscie przydało by sie poszukac jakiegos sponsora :wink:

Jak bedziesz dobry to juz wtedy idze z górki klasa S1600 potem N i jak bedziesz naprawde dobry to juz WRC :mrgreen: i co najwazniejsze tam to juz liczy się kasa najlepiej trafic do fabrycznego zespołu

PS. Jak juz bedziesz jezdzil w rajdach to weź mnie na swojego pilota :wink:

Na razie jeszcze długa droga do tego,

ale mam zamiar podjąć pewne kroki w tym kierunku :mrgreen: