Styl prezentowany przez Windows Vista w Xp

Witam

Chciałbym zmienić wygląd swojego systemu operacyjnego na zbliżony do tego jaki prezentuje Windows Vista . Nie chcę używać aplikacji typu Vista Transformation Pack ponieważ ona zamienia pliki systemowe Windows Xp. Chodzi mi o sam wygląd czyli czcionkę , ikony pasek itp . Oczywiście zdaje sobie z tego sprawę że nie będzie to efekt typu Aero Glass . Proszę o polecenie jakiejś kompozycji lub aplikacji która nie ingerowała by w pliki systemowe XPeka . Chciałbym aby zmiana była możliwa tylko na jednym koncie użytkownika . Bo raczej innym użytkownikom mojego komputera styl Systemu Windows Vista nie przypadnie do gustu :slight_smile:

Pozdrawiam

Polecam Vista Inspirat Ultimate 2.0 znajdziesz ją Tu sam z niej korzystam i system wygląda w porządku i nic nie zaśmieca ani nie zamula a na dodatek możesz zainstalować styl tylko na swoim koncie owszem instalator ingeruje w pliki systemowe ale nie ma prawa nic się popsuć ponieważ instalator w czasie instalacji robi kopie zapasowe plików ewentualnie dla bezpieczeństwa zrób sobie jeszcze punkt Przywracania systemu.